Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A jófiúk csak abban különbözne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jófiúk csak abban különböznek a rosszfiúktól, hogy nem annyira vonzóak külsőleg?

Figyelt kérdés
Régebben (tinédzserkoromban) sovány voltam és eléggé kisfiús kinézetem volt. Önbizalmam se nagyon volt soha. Ugye mondanom se kell, hogy a nők levegőnek néztek. De ahogy teltek az évek, nekiálltam edzeni és többet foglalkozni a külsőmmel, magas lettem, férfiasabban kezdtem el öltözködni, mivel elkezdtem dolgozni is ezért több pénzt tudtam magamra fordítani. Önbizalmam azonban még most sincs. Mégis amióta ez a folyamat tart nálam több fiatal lány és idősebb nő is megjegyezte, hogy milyen helyes vagyok és olyanok mondták, akiket én is szívesen elfogadnék magam mellé. Az egyik lánnyal össze is jöttem. Egy 30-as nő még randizni is elhívott, ami eléggé meglepetésként ért. Jól látom, hogy az önbizalom nem sokat jelent, ha párkeresésről van szó? Mindenki állítja, hogy a jófiúk labdába se rúghatnak a rosszfiúk mellett, de ezek szerint a külső különbözteti meg a kettőt, nem az önbizalom, meg ilyesmi. Ti hogyan gondoljátok?
2021. máj. 15. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó, van itt önbizalom. Már az írásmódodból is lehet tudni, hogy nem is kevés. Úgy is mondhatnám: beképzelt vagy. Lehet ez eddig nem tudatosult benned.
2021. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én jófiú vagyok, de ugyan olyannak tűnök mint egy rossz fiú.

Jól nézek ki meg vagányul és elegánsan is öltözködöm, de ez jelentéktelen.

A tetteiden látszik, hogy jó vagy rossz fiú vagy e. Önbizalom az nálam is van. Megváltozni se fogok senki miatt. Jó fiú vagyok és kész. :3

2021. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki állítja, hogy a jófiúk labdába se rúghatnak a rosszfiúk mellett, de ezek szerint a külső különbözteti meg a kettőt, nem az önbizalom, meg ilyesmi"


Nem. Szerintem ezt nem lehet 1 dologgá tenni, hogy a kinézet az oka, és nem az önbizalom.


Hogy értsd: VAGY a kinézet miatt vonzódunk, VAGY az önbizalom, magabiztosság, kiállás miatt. Valakiben a külseje fog meg, másban a kisugárzása, magabiztossága.

mondok 2 példát:

-> volt jó fiú, aki amúgy tök helyes volt és jól nézett ki, és bizony "jó fiú" ( bármit is jelentsen az :D, gondolom a szerénységet érted ez alatt?) volt, nem is mert úgy kezdeményezni. (Ő a jól néz ki, de nem tudja magáról, hogy jól néz ki, vagy kevés az önbizalma)

-> volt, aki tök átlagos kinézetre, meg idősebb is jóval: mégis ahogy kicsit jobban megismerve iszonyatosan vonzónak találtam, a magabiztossága+humora fogott meg.


Szóval mind2 meg tud fogni: szeretem a "jó fiúkat", és szeretem a magabiztos fiókat is. A tipikus "rossz fiúkat" viszont sosem tudtam komolyan venni. :D Persze volt olyan is, hogy megtetszett, de komolytalan volt számomra.

2021. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Aki jól néz ki, vonzó külsővel rendelkezik, erőfeszítés nélkül is vonzani fogja a nőket.

2. Egy előnytelenebb, vagy csak simán átlagos külsejű srác mással kell, hogy hódítson. Itt jön a képbe a humor, magabiztosság, kommunikációs készség, stílus.

Engem utóbbival lehet levenni a lábamról. Hiába a szép külső, jó öltözködés, jó testfelépítés, ha semmi férfias nincs a kisugárzásában, jellemében.

3. Aztán az ezen az oldalon oly sokat emlegetett "jó fiú" aki nem az első típusba tartozik, tehát nem elég kiemelkedő a külseje, hogy önmagában felketlse a nők figyelmét, emellett gyatrák a szociális készségei, rossz az énképe, gyenge az önbizalma és talál valamilyen külső okot arra, miért nem kell senkinek. Ebbe olyannyira bele lovalja magát, hogy már, már megszállottan hiszi is amit kitalált.

4. típus, aki a 3.hoz hasonlóan, nem elég szép és nem elég magabiztos, de rendben van önmagával, tudja mik a hibái, mik az erősségei és ennek megfelelően él és keres párt. Szerintem az 1.,2. és 4. típusba egyaránt lehet valaki jó fiú, vagy rossz fiú. A 3.ba még nem találkoztam jó fiúval, bár mind ezzel kampányol.

Persze vannak árnyalatok, átmenetek, de így a legegyszerűbb leírni, én hogy látom ezt a kérdést.

Az itt jellemzően használt jelentések : jó fiú az itteni értelemben (visszahúzódó, szorongó, alul szocializált, bizonytalan, unalmas és bármit megtenne, hogy valaki simogassa a kis buksiját, de ő túl jó erre a világra. Pedig ő tudja, hogy nagyon jó pár lenne és tenyerén hordozná a nőt.) és rosszfiú az itteni értelemben (nagydumás, menő srác, aki bárkit is megdug, a nőt csak kihasználja, ha mégis kapcsolatban van, akkor is biztos csalja a nőt, csak a nő nem tudja, vagy ha még nem, akkor csalni fogja)

Valójában a jófiú, aki normális kapcsolatot keres, hűséges kitartó, egyenes. A rosszfiú, aki alkalmi keres, akár azt hazudva, hogy hosszútávra tervez, ha benne is van hosszabb kapcsolatban csal, természetesen fű alatt, nehogy lelépjen az ingyen, állandó punci. Hitegeti a nőt, gyerekkel, házassággal, komoly kapcsolattal, vagy épp azzal, hogy elhagyja az asszonyát a szeretőért. Röviden: aljas, kétszínű, számító, haszonleső, aki bárki átgázol empátia és bűntudat nélkül.

Mindkét csoportba tartoznak magabiztos férfiak, gazdag férfiak, jóképű férfiak, szegény férfiak, csúnya, vagy átlagos férfiak stb. Nem a külső, de még csak nem is a magabiztosság, IQ, vagy vagyoni háttér függvénye, hogy mennyire rossz ember valaki.

2021. máj. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.A barátom olyan igazi rosszfiúnak néz ki,magas,jóképű rocker srác.Viszont már az első randin talpig úriember módjára viselkedett,s mióta együtt vagyunk,a csillagokat is lehozza nekem az égről,vacsit főz,meghallgatja minden panaszom,virággal kedveskedik,szeretget,stb.Belül jófiú:)
2021. máj. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!