Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltál már szerelmes olyanba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már szerelmes olyanba, aki külsőleg nem tetszett?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom, akivel 3 éve jóban vagyok, egyáltalán nem az esetem, soha nem is láttam jó pasinak. Viszont az elmúlt időszakban elkezdtünk lelkileg nagyon közel kerülni egymáshoz. Éjjel nappal beszélgetünk mindenről, tegnap megcsókolt. Elgondolkodtam, hogy lehet, többet kezdek iránta érezni. Volt már valaki hasonló szituációban? Mik a tapasztalatok ?

25L


2020. jún. 1. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam igen.

Én is találtam egy ilyen pasit, viszont a szex után teljesen elmúlt ez az érzés. Talán mert ha külsőre nem fog meg, akkor nem is vágysz rá, az ágyban sem izgulsz fel rá annyira.

2020. jún. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vonzódom hozzá testileg is.
2020. jún. 1. 23:07
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Igen, volt amikor ilyen férfibe voltam nagyon belezúgva.
2020. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló fellángolás volt, de az nem szerelem.
2020. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Gimiben. A lány kicsit majomfülű volt, arcra kicsit csúnya, de valamiért kegyetlenül vonzott. 🤭
2020. jún. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vonzani néha engem is vonz olyan nő akiről ha megkérdeznék 5 férfit biztosan azt mondanák, hogy nem szép. Én azt mondom, hogy megfog benne valami. De szerelmes ilyenbe még eddig nem voltam, csak olyanba akire egyértelműen azt is tudtam mondani, hogy szép. 25
2020. jún. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Ez tényleg annyira meglepő, hogy lehet szeretni egy nem jópasit is?

Nem minden a külső, legalább is a felnőtt párkapcsolatokban.

2020. jún. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Számomra nagyon meglepő ha a nem jó pasival is foglalkoznak a nők, főleg ha még jó is a nő. Amiket eddig láttam ilyen esetet, hogy jó nő volt nem jó pasival ott szinte biztos, hogy nagyon komoly önértékelési zavara volt a nőnek, az egyik ilyennek még blogja is volt a neten. Ő egy szép nő volt, a pasi egy 10/3-as, a blogon meg két naponta leírta, hogy miért nem utája épp a világot és miként békélt meg magával, de, hogy azért még havonta van két sírógörcse.

(A pasi nem tudom mennyire boldogan élte meg ezt a szituációt, ha egyáltalán vágta, hogy mi a helyzet.)

2020. jún. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Igen. Többször is.
2020. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Olyan ronda férfi vonz már évek óta akárhányszor meglátom, hogy hihetetlen.

Na rá 10ből 9en tuti azt mondanák, hogy nagyon gáz.

De valamiért nekem is van egy olyan megérzésem, hogy csak addig vonz(ana) amég ez csak gondolati szinten működik.

2020. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!