Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Külsőleg milyen nők tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőleg milyen nők tetszenek a mai 20-25 éves férfiaknak? Mutatnátok képeket?

Figyelt kérdés
2018. szept. 20. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kinek a pap kinek a papnè
2018. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen:


[link]


30F

2018. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Csinos pofi, vékony/átlagos alkat. Egész sok nő megfelel ennek. Nem kérünk túl sokat. Innen a legtöbb nő simán.


[link]

2018. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2018. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24f vagyok, a szoke kek szem a zsanerem. De barkinek van eselye aki le tudja kotni a figyelmem. Aki nem az meg mehet a levesbe
2018. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Külsőleg valami ilyesmi :)

2018. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23 vagyok, nekem szőke hosszú haj és zöld szem az ideálom és a nem sablonos arc. Szóval jól elintéztem magamnak, hogy a legritkább női típusra bukom :D


Mondjuk vagy az egyik vagy a másik már elég. És nem szeretem a sablonos arcú lányokat, szeretem ha van valami feltűnő benne valami karakteres. Pl ő borzasztóan tetszik


[link]

és ő is

[link]


Mennyire érdekes így végig nézni más zsánereit és nem tetszenek, na pl biztos az enyém se tetszene másoknak, ez mennyire elgondolkodtató mikor látok egy "csúnya" nőt egy jóképű férfi mellett akkor az valójában a férfi számára gyönyörű nő is lehet.

2018. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!