Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiköltöznétek Németországba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiköltöznétek Németországba a pasihoz a helyemben (részletek lenn)?

Figyelt kérdés
Tinderen ismertem meg, akkor épp itthon volt 1 hetet, ezalatt 3-szor találkoztunk, egyébként Németországban él. Nagyon hamar megtaláltuk élőben is a közös hangot, első látásra beleszerettem, minden szuper volt vele a rövid idő alatt. Visszament, mondta, hogy ha van kedvem, akkor költözzek ki hozzá, mert ő évente 1-2 alkalommal szokott csak Magyarországra jönni. 2 dolog miatt vannak bennem kérdőjelek: egyáltalán nem tudok németül (angolul, franciául és minimálisan spanyolul beszélek), olyan végzettségem van, amit külföldön nem tudok hasznosítani.

2021. máj. 24. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Egyértelmű, hogy ki kell menned.

Háromszori találkozás bőven elég, ennyi idő alatt én is több embert teljesen megismertem, főleg akikkel később együtt is voltam.

Nem baj, hogy nem tudsz németül, az se, hogy munkát nem tudsz vállalni a szakmádban. A pasid biztos segít melót keresni.

Isten lábát fogtad meg ezzel a pasival, siess, amíg nem késő, nehogy találjon valaki mást!

2021. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én leellenoriznem ahelyedbe
2021. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nincs szükségem cinizmusra, normális hangvételű válaszokat várok.

Mesélt a munkájáról, mutatott képeket a telefonján a kinti életéről, nincs miben kételkednem.

2021. máj. 24. 13:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jovot tervezel vele, ha nincs se munkad, se beveteled es kilatasban sincs jelentos ideig egy ilyen?
2021. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

aha es nyelvtudas es hasznosithato vegzettseg nelkul megis mihez kezdenel? mibol elnel? elmennel takaritani? itthagynad a mostani munkad, a barataid, a csaladod, az egesz eddig felepitett eleted egy idegen miatt, akivel 3x talalkoztal?

LOL

2021. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Közös ismerős nincs?na meg nem egyből bőröndöt kéne menni és hozzá. Tervezz pár napos kiruccanasokat németbe, külön szallast intézd magadnak. Mutasson be kollégáinak is és a legfontosabb német kifejezéseket tanuld meg plusz nagykovetseg,rendőrség,kórház elérhetősege és egyéb ovintezkedesek.
2021. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval konkrétan kiköltöznél egy idegenhez?
2021. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van bevételem, munkám is, tehát először itthon fel kellene mondjak. Kint sem lábat lógatni szeretnék, hanem dolgozni, de a jelenelgi munkakörömben nem fogok tudni külföldön elhelyezkedni. Korábban is megfordult már a fejemben, hogy külföldre költözzek, bár nem pont Németorszag volt a cél. Gondolom angolul csak ért kinn is a legtöbb ember, valamint tudok járni nyelvtanfolyamra. Nincs közös ismerősünk, június 2. hetében megyek ki hozzá egy hétre a lakásába, ezt már megbeszéltük korábban.
2021. máj. 24. 14:11
 9/12 A kérdező kommentje:
Azóta is napi szinten beszélünk, idegennek semmi esetre sem mondanám.
2021. máj. 24. 14:11
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ért angolul, de más kérdés, hogy akar-e érteni. Sokszor úgy se egyszerű, ha beszélsz németül de nem tökéletesen. Sőt, sokszor elég, ha a neved idegen.

Alap nyelvtudás nélkül csak az utolsó csicska rabszolgamunkára fognak felvenni.

Menj ki a pasihoz, ismerkedj vele, ismerd meg a lakóhelyét, esetleg szerezz ott más ismerősöket is. Tanuld a németet ezerrel, legalább alapfokig juss el pár hónap alatt. Mikor nála tudsz tölteni pár hetet, simán beadhatod az önéletrajzod ide-oda, ha felvesznek, már csak a cuccaidért kell hazamenni.

Úgy nem jó ötlet kimenni, hogy teljes mértékben a másiktól függsz, egy bankszámlát nem tudsz nyitni egyedül, mindenhova kísérni kell.

2021. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!