Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti kiköltöznétek Németországba...

Ti kiköltöznétek Németországba ebben a problémás helyzetben is?

Figyelt kérdés
menekülthelyzet, terrorveszélyeztettség meg ilyenek. Ha igen miért? Ha nem, miért nem? Van itt olyan aki eddig szeretett volna menni, de emiatt inkább visszalépett?

2016. jan. 5. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%

Túl sok agymosó magyar híradót nézel.

Ha nem onnan szereznéd a félanalfabéta ismereteidet, talán nem kérdezted volna meg azt, amit ideírtál.

2016. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
nincsen semmifele problemas helyzet, de hidd el a sok hazugsagot amit Magyarorszagon az arcodba tolnak.
2016. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
mit kell igy leoltani -.-
2016. jan. 5. 20:38
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Ne haragudj de aki ilyen hiszékeny/naiv/bamba annak mit lehet mondani?!?
2016. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
érdekes ha más megkérdezi ugyanezt azt nem oltják le igy csak engem. Több ilyen kérdés van amúgy, nincs egyik sem leoltva
2016. jan. 5. 21:08
 6/21 A kérdező kommentje:
szerintem inkább ti vagytok naivak (jóhiszeműek)
2016. jan. 5. 21:09
 7/21 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is, mert épp tegnap olvastam megdöbbenve egy Németországban élő magyar írását , itt, hogy ha nem lennének olyan rendezett viszonyaik és kinti férje, akkor bizony most már hazajött volna, mert nagyon drága minden - elszálltak a lakás árak, az egészségügy, stb.


Nem, nem kell engem is leoltani, ez nem az én véleményem, csak idéztem :-)

2016. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, Köszi!
2016. jan. 5. 21:22
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
Nekem már költöztek haza ismerőseim, igaz Olaszországból, kifejezetten a tarthatatlan menekült helyzet miatt. Szerintem Németországból is hamarosan visszajönnek jópáran.
2016. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2016. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!