Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, Szerintetek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Szerintetek nagyon dagadt vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 11. 22:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egyáltalán nem vagy dagadt. Erősebb testalkatú vagy, véleményem szerint pont jó. Inkább kicsit izmosodni, szálkásodni próbálj, semmiképp sem fogyni!
2021. jún. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, nem szükséges ennyire kemény szavakkal illetned magadat, hogy összehánynánk magunkat. Túl szigorú vagy magadhoz. Az viszont tény, hogy sajnos aki oda hízik, ahová te, ott bizony vannak egészségügyi kockázatok. Ezért szerintem nézzél be a diéta és a sport / testépítés topikokba, és kérjél ott tanácsot arról, hogy kifejezetten hasról és derékról hogyan lehet a leghatékonyabban fogyni.
2021. jún. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
Annyira nem vagy dagadt, de nekem ez már túl sok lenne, én a vékonyakat szeretem. Úgy látom, mintha x lábad is lenne. Ezt ne vedd sértésnek, nem annak szántam. Egyébként ahogy az előttem szólók is írták, sporttal ebből nagyon jót lehetne kihozni, ez az a kevés túlsúly, amiből hamar látnál eredményt, ha elkezdenél sportolni.
2021. jún. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
#12 nincs helyi fogyás! Azt hittem ez már mindenkihez eljutott.
2021. jún. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
Ha azt is belekalkulálom, hogy a fekete slankít, akkor igen, nem valami ideális az alakod. Egyébként azzal nincs semmi gond, ha egy férfi szélesebb felépítésű, de rajtad látom így fekete ruhában is, hogy magas a testzsírszázalékod. Valószínűleg szemét kajákat, feldolgozott szénhidrátokat fogyasztasz, ha tippelhetnék.
2021. jún. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%
Annyira nem vészes kategória, de érdemes lenne fogyni és izmosodni
2021. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Dobj egy képet póló nélkül.
2021. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha Balázs a keresztneved, akkor igen.
2021. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
79%
Fiú vagyok. Nen tudom mi tetszik a nőknek én hetero vagyok, de rengeteg hozzád hasonló testalkatú csávónak van nője, ugyhogy nemhinném hogy olyan halálfontos lenne a fogyás. De izmot csinálhatsz azért magadra, az csak javít az összképen.
2021. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy az elhízott bálna nőkben fel sem merül ez, hogy ők mennyire taszítóak és ocsmányak, mert jól tudják, hogy így is lesznek sokan akik megb.szák őket. Ezért mi férfiak sajnos kénytelenek vagyunk jobban adni a külsőnkre, ha már a nőknek erre sem kell vigyázniuk.
2021. jún. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!