Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem hogy nemet mondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy nemet mondtam annak az illetőnek, akit régebb óta ismerek és barátság extrákkal kapcsolatot akart velem, amibe akkor se mentem bele és megszakadt a kapcsolat, és most megint megkeresett?

Figyelt kérdés

A szex mindkettőnknek isteni volt , csak én beleszerettem, mert valamivel megfogott a személyisége. Azóta se hevertem ki és a semmiből előbukkant, gondoltam , hogy mit szeretne, bár adtam neki egy utolsó esélyt, hátha változott valami az évek során. Aztán elkezdte ecsetelni milyen szép és jó volt annak idején. Na itt már tök egyértelmű volt számomra és mikor kibökte hogy mit szeretne, akkor határozott nemmel elutasítottam. Most ezen gondolkodom, hogy jól tettem, hogy így utasítottam el, vagy másképpen kellett volna?

Vagy mit kellett volna tennem?


2021. jún. 13. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. A te életed, úgy akarod ahogy akarod. Ha elutasítottad oka volt.
2021. jún. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van tartásod. Jól tetted, nagyon is.


Engedd már el ezt az embert. Egy képbe vagy szerelmes, meg egy farokba, ami jól működik. Semmi többe.


F, 37

2021. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz volt nemet mondanom neki. Még mindig szeretem és reménykedtem benne hogy legalább bocsánatot kér, hogy ilyen volt akkor velem, hogy tudta mit érzek iránta és ennek ellenére tovább szédített, vagy változott az érzése valami velem kapcsolatban.

És ismét pofára estem és itt bőgök mint egy kisgyerek. Pedig tudom, hogy nem érdemli meg a könnyeim.


Egyik Legnehezebb döntést hoztam most meg :(

2021. jún. 13. 00:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem :( Sírd ki magad, jobb lesz!


Szerintem jó döntést hoztál! Sok további szenvedéstől kímélted meg most magad.

2021. jún. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt akarja, amit te.

Ezek után nem nagyon lehet közös dolgotok.

2021. jún. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz lenne, mint akkor.
2021. jún. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lizzi77 ***** válasza:
100%
Jól tetted. Tiéd a fájdalom, őt viszont csak a tested érdekelné,az ilyenek nem változnak sosem. (Hacsak vmi halálközeli élménye nem volt, ahol rádöbbent, hogy téged szeret, de erre minimális esély van).Nem tudnál továbblépni, ha engednél neki. Idővel jobb lesz, hidd el, kitartás!
2021. jún. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!