Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni? Talán a saját nememhez vonzódom?

Figyelt kérdés

Az elmúlt néhány hónaot küldölfön töltöttem egy kollégiumban, ahol nagyon szoros barátságot közöttem néhány lánnyal és megisemrkedtem egy sráccal. Első barátom, vele vesztettem el egy buliban. Mivel egymás melletti szobában élünk sok időt töltöttünk együtt, de sokszor azt éreztem nem figyel rám teljesen és nincs témánk. Testileg teljesen bejöt nekem de a lelki részében úgy éreztem hosszú távon nem működne mégis összejöttem vele. Ő szerelmet vallot nekem de én nem érzek semmit. Néha úgy érzem szívesebben töltöm az időmet a barátaimmal sokkal felszabadítóbb.


Miért nem tudok szerelmes lenni? Talán nem a férfiak iránt vonzódom?


20/L



2021. jún. 14. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Mert nem találtál rá még megfelelő alanyt.

A szerelmet nem lehet erőltetni.

2021. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

"Az elmúlt néhány hónaot küldölfön töltöttem egy kollégiumban, és megisemrkedtem egy sráccal, vele vesztettem el egy buliban"


Ez nagyon romantikus, egy picit meg is konnyeztem.


Na mindegy.


Ahogy 1-es irta nem kell eroltetni, majd ha az jon erezni fogod. De lehet ameddig Brad Pitt lesz akit varsz, addig nem lesz sok szerencsed.

2021. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"De lehet ameddig Brad Pitt lesz akit varsz, addig nem lesz sok szerencsed."


Akibe szerelmes lesz, az úgyis külsőleg is neki "Brad Pitt";

szerintem pont az az, hogy nem kell leadnia az igényeiből.

Ha össze hozza AZZAL az illetővel a sors, akkor tudni fogja, észre fogja venni, hogy minél többet akar lenni majd vele a társaságában. :) De egyébként tehát jó a kettes komment is. :) (Én az 1-es vagyok még.:))

2021. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
*AZZAL AZ ILLETŐVEL -t kellett volna végig csupa nagybetűvel írni; csak nem mertem "kiabálni". :)
2021. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
igen sajnos mindig is magasak voltak az igényeim, nehéz ezen változtatnom, de bízom benne, hogy megtalálom majd a személyt.
2021. jún. 14. 17:29
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem gyakran ébred fel az emberben, ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy valaki a saját neméhez vonzódna. A szextől nem lesz egy nő szerelmes, anélkül is az lesz vagy azzal együtt se.
2021. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"nehéz ezen változtatnom"


Nem is kell.

2021. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg nem passzoltok-ennyi. Mással talán majd jobban.
2021. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismét végigolvasod mindent még válaszoltál.

"Testileg teljesen bejöt nekem"= nem vagy leszbikus.

"de a lelki részében úgy éreztem hosszú távon nem működne" = nem ő volt a megfelelő társ.

A társ és a szexuális kapcsolat nem ugyan azt jelenti. Majd lesz olyan is akihez testileg is vonzódsz és hosszú távon is érdekelni fog.

2021. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Aromantikus is lehetsz szimplán.
2021. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!