Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A 40 fölötti házas és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 fölötti házas és nem házas nők szerelmi élete abból áll, hogy elérhetetlen foglalt vagy fiatalabb férfiakba szerelmesek plátóian vagy házas pasik szeretője lesznek egy rövid időre?

Figyelt kérdés
Mert hogy a férjükbe nem szerelmesek, ez tuti. Már akinek van.

2021. jún. 6. 21:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Kicsit provokáló a kérdésed. Nem kell általánosítani.
2021. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem provokálni akarok, csak kíváncsi vagyok, mi vár még rám ezen a téren.:D Mert úgy tűnik, semmi.
2021. jún. 6. 21:55
 3/20 anonim ***** válasza:
20%
Vagy fiatalabb pasik szeretői lesznek. Tapasztalat.
2021. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlen. De a hosszú kapcsolat miatt könnyebben elhajlanak. Még ha nem is tervezték.
2021. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Pár hónapig nekem is volt egy fiatalabb szeretőm. De nálunk otthon nincs szex évek óta.
2021. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Rohadt unalmasak már ezek a nőket (főleg "idősebb", akár 30-35 fölötti nőket) degradálni próbáló kérdéseid. Biztos lehetsz benne hogy a legtöbb ilyen általad lenézett "öreg" nőnek - legyen az házas vagy elvált vagy szingli vagy akármi - élménydúsabb élete van nálad incelke. Te kis párkapcsolati meg házassági szakértő. Te tudod hogy ki kibe szerelmes és milyen szerelmi élete van. Sajnállak hogy ilyen szerencsétlen vagy hogy ez foglalkoztat napi szinten. Mondd, a te nyomorult életed az ilyen kérdésektől jobb lesz?
2021. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Remek. A szeretősdi nyilvánvalóan nem megy hosszútávon.

Tehát marad a szex néhány évente pár alkalom mindig mással.

Szerintetek ez változna, ha elválnánk?

Mert nem vagyok róla meggyőződve, hogy igen.

2021. jún. 6. 22:33
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Mégis miért ne változna? Hetente új pasit szedhetsz össze, ha ez az ohajod, vagy keresel egy fix társat.


Amúgy nem értem, miért pont a 40 feletti nőkre vetítés ezt ki. Én is erősen hajlok afelé, hogy ez csak a szokásos nő gyalázó kérdés, hogy jól megfenyegeted a fiatal csajokat, hogy milyen sz.r életük lesz, de a helyzet az, hogy a negyvenes nők nagyobb része boldogan él a párjával, míg neked csak a rosszindulat marad.

2021. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap te írtad a Di Capriós kérdést is ugye?
2021. jún. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Belem szerelmesek platoilag, sokkal fiatalabb pasik, haho.
2021. jún. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!