Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adjak neki meg egy esélyt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki meg egy esélyt? Van értelme?

Figyelt kérdés

Féléve volt egy kapcsolatom. Kb 3 honapig tartott. En szakitottam, mert a baratom lelkileg sokat bantott. De mikor szakitottam vele en szerettem, es valahogy egesz januarig vartam hogy hatha ir, vagy bármi en megbocsátanek neki. Kb aprilisra lezartam magamba az egészet. Egyébként jol meg voltunk, néha voltak beszolasai amit en nagyon magamra vettem es mindig ugy ereztem hogy sosem szeretett. Egy helyen dolgoztunk ez meg pluszba nem volt jo pont. + Total mas muszakban.

Én azota mar egy másik cegnel vagyok, imadom a mostani helyem. Kezdenek a dolgok korulottem jol alakulni, az uj cegemnel leptem 4 honap alatt egy pozíciót fentebb. De itt 4 muszakban vagyok. A penzugyi problemaim kezdenek helyre allni. Es en is kezdek ujra ragyogni, stb.

Aprilisban történt h a lakasom ugy nezett ki hogy valaki jart nalam, de az ajto érintetlen volt. Az exemnek volt kulcsa, a tesomnak es a hazmesternek. En megkerestem az exem is h o volt-e. Persze, nem. Azota beszelgetunk, talalkozgatunk, de mint baratok. Eljarkalunk turazni, es igy baratkent en jol erzem magam mellette nem erzem feszultnek magam es nem kell azon agyalnom hogy mennyire vagyok csunya vagy milyen hibat talal bennem. Total biztos voltam h nem akar semmit. Szombaton voltunk egy kastelyt megnezni, meg erdoben sétálni, utana kajolni mentunk. Tok jo volt. Beszélgettünk. Mondta h tudja h sok emberrel beszelgetek, akkor miert nem talalkozok veluk. Elmondtam neki hogy azért mert mindegyiknek van hatsoszandeka, es bizom benne, h neki nincs. Mondta h nem nincs. Igazabol egesz nap szenvedett a hata miatt, lattam rajta h faj. Este irt h bocsi de meghal, en felajánlottam hogy megmasszirozom, mert lattam h nagyon rosszul van. Elmentem hozzá, megmassziroztam es eljöttem. Bíztam benne h tényleg nem kell tartanom tole. Erre ma este beszelgetunk epp koszon el, es irta hogy el tudod hinni amit most irok? Nagyon de nagyon szeretlek.

Hirtelen nem tudtam reagálni, hogy ez most vicc lenne? Mivel nem adtam semmi valaszt elment aludni. De hat magam sem tudom mit kellene tennem. Az idő alatt amig beszelgettunk, stb. En azt tapasztaltam hogy pozitívan valtozott. De nem tudom hogy van-e ennek ertelme igy.



2021. jún. 15. 02:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Igazából attol feltem hogy en fogom elrontani az egészet es en fogok elobb megtorni, mivel nekem is kezdenek visszajonni az erzeseim. Sajnos reszemrol a vonzalom fele ugyanúgy meg van, mint eddig.
2021. jún. 15. 03:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokszor megbántott lelkileg akkor szerintem felejtős. Hiába jó vele haverként túrázni egyet, az nem ugyanaz mint egy párkapcsolatban lenni. Plusz nem is próbálkozott nálad hónapokig hogy visszakapjon vagy valami, hanem egyszercsak a semmiből benyögi hogy amúgy szeret. Te is jó nagy hülyét csinálsz magadból hogy egy szavára pattansz és vissza is mennél hozzá azután ahogy veled bánt.

Én a barátságot is megszakítanám vele. Nem kell a fölösleges feszkó. Lehet hogy most úgy tűnik változott, de ha összejönnétek valószínűleg újra megbántana egy idő után.

2021. jún. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"lelkileg sokat bantott"

"Egyébként jol meg voltunk"

Istenem... Mi hiába mondjuk, hogy ne, nem látod a fától az erdőt. Úgyis visszamész hozzá.

2021. jún. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat igazatok lett. Nem valtozott semmit. Szepen kihasznalt.
2021. aug. 20. 23:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Azért legalább remélem talanultál belőle és többet szóba se állsz vele.

2021. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. Egy eletre tanultam belőle. Soha tobbet. Aki egyszer ilyen is fog maradni.
2021. aug. 24. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!