Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Féltitek a párotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Féltitek a párotokat, aggódtok érte?

Figyelt kérdés

Párom ha későn végzem értem jön a munkahelyemre, ha fáj valamim, vagy rosszul vagyok rögtön nagyon elkezd aggódni és próbál segíteni. Nagyon fontos neki, hogy én jól és biztonságban legyek. Félreértés ne essék, nem túlfélt vagy féltékeny vagy ilyesmi. Nekem ez néha furcsa, mert egyáltalán nem ehhez vagyok szokva.

Férfiak Ti is így viselkedtek egy párkapcsolatban?



2021. jún. 24. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az én férjem is ilyen drága, sokat törődik velem. Szerintem ez az igazi szeretet jele.
2021. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, kicsit furán venné ki magát, hogy párom közölné velem hogy rosszul van, én meg néznék hogy akkor mi van? Ezek szerint valahol ez így megy? :D
2021. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg itt a szeretet kiegészül azzal, hogy a valóságosnál gyengébbnek tart a párod (vagy csak konkrétan téged, vagy úgy echte a női nemet). Ha a páromnak segítségre van szüksége, ott vagyok, számíthat rám, de alapvetően nem szoktam olyan dolgokban felajánlani a segítségem, amik felnőtt embernek általában nem okoznak problémát, mint hazajönni a munkahelyről, vagy kezelni egy kis fejfájást, stb. (nyilván az erősebb fájdalmak vagy egy rosszullét már nem ez a kategória).
2021. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Aki szeret az így viselkedik, mi ebben a meglepő? Törődésnek, szeretetnek, aggódásnak hívják a dolgot. Pont hogy az nem lenne kapcsolat ahol az egyik fél teszem fel rosszul van, beteg a másik meg tojik a fejére és "hívd fel anyádat én akkor is nézem a TV-t / megyek sörözni a haverokkal".
2021. jún. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már nem féltem 🤷‍♂️ 29 éves kapcsolat. F
2021. jún. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez kb alap, ha szeret. Örülj neki, nem tudom ugyan hány évesek vagytok, de manapság a 20-30 közötti, de talán akár 35-ig korosztályban sokkal jellemzőbb az önző, csak magára fókuszáló pasi, mint az ilyen, szerintem szerencsés vagy. Nincs ezzel baj, úriember, törődő, a gondodat viseli, remélhetőleg ilyen is marad :)
2021. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Én igyekszem elérni azt, hogy a párom képes legyen megvédeni és ellátni magát. De persze azt nem akarom én se, hogy éjszaka egyedül sétálgasson haza pesten. Vagy elkísérem dokihoz és hasonlók.
2021. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!