Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért lesz belém szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz belém szerelmes minden lány amint meg ismer?

Figyelt kérdés
Miért történik ez és mit tudok ellene tenni, hogy ne forduljon elő? Az a helyzet, hogy nekem nem a lányok tetszenek, de ők mégis szerelmesek lesznek belém és hiába mondom nekik, hogy ez nem fog összejönni akkor is erőltetik és piszkálnak, hogy legyünk már egy pár. Meg gúnyolódnak a többi fiúról, hogy mennyire rosszak és nem igazi férfiak én meg mennyire jó pali vagyok.

2021. jún. 24. 22:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%

Pistike!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2021. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Irigykedtek mi?😏


Hát ez van. Nem lehet mindenki egy kvázi Isten, mint én.

2021. jún. 30. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!