Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik hamar találnak párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hamar találnak párt ilyen 1-2 hónapon belül, azok a kapcsolatot mennyire lesznek tartósak?

Figyelt kérdés
Valamiért azt gondolom hogy az ilyen gyorsan összejövős kapcsolat nem lehet valami komoly.
2021. jún. 25. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így van.


Bármelyik lehet tartós.


És nem sokan találnak 1-2 hónapon belül valakit. sokan hiába akarnának szinte esélytelen.

2021. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 1-2 hónapon belül találtam párt, és együtt vagyunk 5 éve lassan. Nem hiszem, hogy köze lenne egymáshoz.
2021. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nincsen összefüggés.


Annyi az egész, hogy valószínűleg:

a, jók a szociális kézségeik, könnyen teremtenek kapcsolatot,

b, akkora a baráti körük, hogy mindig van közte szimpatikus egyén.

c, nagyon bejött neki az internetes társkeresés.

2021. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Aki jól nézki, az hamar talál.Gobdolom nem vagy egy világszepe és próbálsz most minden mentseget találni arra, hogy neked miért nem sikerül. Én is 1 hónap alatt találtam párt és köszi 13 éve boldogok vagyunk, most várjuk a 3 gyermekünket.
2021. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Egy hónapon belül találtam szakítás után. Ez szinte sorsszerű volt.


Szakítás után tudtam hogy egy tartós és nyugodt kapcsolatra vágyom. A szomszédommal beszélgettünk hogy mi lesz velem a jövőben és mit akarok.


Rávágta hogy tud egy ilyen hölgyet aki ugyanezt keresi. Kaptam egy e mail címet. És ráírtam.


Ma a feleségem ez a hölgy. Immár 5 éve. Pont olyan a kapcsolat amilyet akartam.

2021. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem. Hogy lehet 1-2 hónapon belül találni?

Tehát fejedbe veszed, hogy párt akarsz magadnak, és onnan számolva 1-2 hónap?


Amúgy nekem a legrövidebb idő mire összejöttem valakivel, az 1,5 hónap volt. Elhagytak, aztán kapásból jött valaki akinek nagyon tetszettem és mondom ok, találkozzunk. És nem bántam meg:)

2021. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
#6! 2# válaszoló vagyok. Én felregisztráltam egy társkeresőre, és elég hamar jöttek a dolgok. Sokat beszélgettem, de az első 10 emberből lett végül egy párom. Nekem egyszerű volt.
2021. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tartós, nem ettől függ. Főleg, ha valakinek sok ismerőse van, aktívan keres párt, társaságba jár, ismerkedik, és ad magára, jól néz ki, az akár nagyon hamar is találhat párt magának. Aztán hogy emddig lesznek együtt? Lehet, hogy sokáig, majd elválik.

Bár személy szerint az a véleményem, hogy ez nem mindig olyan kifizetődő, nem kell ennyire erőltetni. Feg 2 kapcsolat közt simán lehet szingli az ember több ideig, mint 1-2 hónap. Hogy kicsit ellegyen egyedül is, teljesen elfeljtse az exet, stb. Aztán majd jön az újabb szerelem.

De előfordulhat olyan is, ezt még hozzátenném, hogy valaki nem keres aktívan párt, mégis nagyon hamar talál rá az új nagy szerelem. Nem szabad ilyenkor erőltetni a szingliséget. Ha tudod, összeilletek, akkor merülj el az új kapcsolatban.

2021. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem ezen múlik. Bár érthető, hogy az ex élvezné, ha nem jönne neki össze.
2021. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!