Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú távú kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távú kapcsolatot szeretnék, de nem vagyok társasági ember, hogyan találhatnék párt?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok. A megismeréssel vannak gondjaim. Utána már szerintem menne mert alkamazkodó, megbízható vagyok.
2021. máj. 16. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

"Utána már szerintem menne mert alkamazkodó, megbízható vagyok."


Nem, nem menne, tévedsz. Ez az egész teljesen másképp működik, mint ahogy azt te elképzeled.

2021. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Illetve te azt csak hiszed, hogy menne, de hidd el, annak alapján, amiket itt eddig összehoztál, még ha össze is jönne veled bárki, nemhogy heteken, de napokon belül úgy otthagyna téged, mint a sicc.
2021. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Ez marhaság :)

Én se vagyok társasági ember és majdnem 7 évig voltam együtt a párommal.

Neked is fog sikerülni, csak egy magadhoz hasonló lányt kell találj :)

Sok szerencsét kívánok neked :)

2021. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
#3: de itt nem simán arról van szó, hogy a kérdező "nem társasági ember", hanem arról, hogy durván szociális fóbiás, kommunikációképtelen valaki, aki, ha olyat mondanak neki, ami nem tetszik, vagy kívül esik a komfortzónáján (és a dolgok többsége ilyen), akkor keményen bezárkózik a saját (hallgatásának) falai közé, és ki sem lehet onnan robbantani. Egy ilyen ember szerinted mennyire alkalmas kapcsolatra?
2021. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt mind a feltett kérdéséből szűrted le? :D
2021. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem, hanem ugyanezen kérdező (stílusáról azonnal felismerhető) kismillió többi kérdéséből. Mindig csak azért böfögi be kevés eltéréssel tök ugyanazokat a kérdéseket, mert azt hiszi, hogy valaki itt majd rá fog írni. Külön aranyos, hogy mindezt még véletlenül sem az ismerkedési rovatban teszi.
2021. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!