Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mennyire nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire nehezen ismerkedtetek vagy találtatok magatoknak új párt az megromlott kapcsolatotok után amiből lett egy gyerkőc? Nagyon nagyon megnehezíti az ismerkedést?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. A barátnőmmel ( már exemmel ) nem volt felhőtlen a viszonyunk.. De mégis teherbe esett majd az 5. hónapjában a terhességének úgy döntöttünk hogy inkább ezt nem erőltetjük. A gyereket szeretném de nyilván nála lenne. Ez mennyire fogja megnehezíteni a későbbi ismerkedést vagy pár keresést?
2021. ápr. 17. 04:18
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ. Ha előtte egy csajozógép voltál, akkor nem lesz gond. Ha előtte sem jöttek össze nagyon a csajok, akkor lesz.
2021. ápr. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem azért, hogy flexeljek és arcoskodjak, de jó megjelenésű hapsi vagyok. És igen előtte eléggé egy " csajozógép " voltam és nem az a fajta, hogy mindegy csak lyuk legyen. Mindig is a minőségre mentem. De már ennyi idősen úgy voltam vele, hogy családot szeretnék alapítani. Amit a legutóbbi lánnyal képzeltem el.. De sajnos nem úgy jöttek össze a dolgok.. Lehet a korkülönbség miatt is. Hiszen ő csak most fogja tölteni a 21et. Fene sem tudja. De egy gyerekes apuka mennyire rémiszti el a mai lányokat / nőket?? Az ilyen hapsik tabuk?
2021. ápr. 17. 04:54
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
mekkora egy görény vagy. Felcsinálsz egy csajt, utána meg patkány módjára lelépsz? Vállald a tetted következményét és szépen neveld fel a gyerekedet!
2021. ápr. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
20 éves a barátnőd, 5 hónapos terhes, de már úgy döntöttetek, hogy külön utakon folytatjátok. Ez minden, csak nem felelősségteljes gondolkodás, más intelligens nő számára ez intő jel, hiszen terhesség alatt is képes vagy otthagyni.
2021. ápr. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel rendesen betetted a kaput, azt hogy minőségi nő, nyugodtan felejtsd is el.

Eleve sok nőnél kizáróok, ha gyereked van. Főleg fiatalok körében. Nagyon jellemző az is (sajnos!), hogy hiba hiszi azt, hogy nem gond, de a nők idővel mégsem képesek elviselni a másik nő gyerekét.

Na most ezt szorozd be tízzel. Ott a 21 éves exed, akivel napi kapcsolatban kell maradnod: mondjuk 25 feletti nőknél hatalmas mínusz. A babát nem viheted el, még évekig úgy néz ki a láthatás, hogy te mész. Ki fogja elhinni, hogy ott nem történik semmi? Gyerektartást se pár évig fizetsz, hanem 18+. Az meg a normális nőknél csuklóból kizáróok, hogy egy (akkor) 20 éves lánynak sikerült tönkrevágnod az egész életét. Hatalmas felelőtlenség! Aki szintén szeretne gyereket, az jó messzire elkerüli az ilyen pasikat.

Mindezt úgy, hogy 28 évesen még te is nagyon fiatal vagy, hogy "elvált" apa legyél. Nem nehéz olyan 28 évest találni, akinek nincs gyereke elszórva.

Futó kalandoknál nem feltétlenül lesz gond, de ha komolyat keresel, ott igen. Eleve csak az előre gondolkodni, tervezni képtelen és nem túl okos nők nem fognak kapásból otthagyni.

2021. ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, ha tényleg csajozógép voltál, akkor ne parázz. Egyik haveromnak is van 2 gyereke, de hetente más lányt visz ágyba. Egy csomó komolyat is akar, mivel a gyerekek miatt komolyabbnak gondolják.


És na, milyen meglepő: Megjöttek a szokásos köpködő férfigyűlölők. A kérdező SEHOL sem írta, hogy ő hagyta ott a csajt.

2021. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azokat próbáltam nem is észre venni hisz olyan sztorikat kreáltak egyből, hogy valami elképesztő.. 😀 Én vele szerettem volna családot alapítani és együtt élni, de egyszerűen nem jöttünk ki jól. Neki nem volt megfelelő a munkabeosztásom, hogy alig tudtunk emiatt találkozni és még sorolhatnám, de nem erre akartam kitérni a kérdésemben, hogy a kapcsolatom miért ment tönkre.. És nyilván nem egyedül, magányosan szeretnék majd meghalni... Bocsi ezért... Leszögezem.. Eszem ágában sem volt ott hagyni.

Köszi az értelmes választ 6os.

2021. ápr. 17. 12:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Találhatsz. Próbálkozz a gyerekes egyedülálló nőknél.
2021. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!