Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a srácba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a srácba akivel egy jó barátnőm anno lefeküdt?

Figyelt kérdés
Pár éves történet, kizárólag egyéjszakás alkalomra találkoztak, azóta barátnőm szidja ha szóba kerül, miközben én egy elég tartós barátságba kezdtem vele. Nem rég találkoztunk, azóta pedig egyre sűrűbben és mind kettőnk részéről átalakult szerelemmé. Felhoztam barátnőmnek és eléggé kiakadt, hogy ez milyen erkölcstelen, hiszen már neki megvolt. Viszont nem tudom elfelejteni, hogy a srác állt többet mellettem bármi bajom volt és nem tudnám kizárni az életemből. Szerintetek ilyenkor mi a helyes döntés?

2021. jún. 26. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
8%

Kurasd meg te is magad vele. Egy közös témával több.

Te is egyèjszakás leszel.

2021. jún. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elsősorban nem a srác ötlete volt anno, utána lett is egy komoly kapcsolata. Ismerem, hogy milyen mikor valakivel csak lefeküdni akar és milyen ha valakivel komolyan gondolja, hisz barátok vagyunk/voltunk, ami kezd átalakulni.
2021. jún. 26. 00:23
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Akkor viszont a barátnődnek nincs joga hőbörögni ha csak egyszer megbaszatta magàt.

Ne foglalkozz a ribivel.

2021. jún. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

#3: A pasi ugyanakkora ribi akkor 😊


Amúgy tényleg ezzel ne foglalkozz. A barátnődet nem érdekli a pasi, nincsenek együtt.

2021. jún. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem is voltak és mind a ketten megbánták, viszont ez csak kellemetlen szituációkat szül. A lány mindennek elhordja. Nem igazán tudja elfogadni, hogy közöttünk bármi kialakuljon, erkölcstelennek és undorítónak tartja még azt is hogy erre mi gondoltunk.
2021. jún. 26. 00:43
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Akkor mégsem olyan jó barátnőd, mit gondolod. Egy okkal több, hogy a szívedre hallgass.
2021. jún. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem olyan jó barátnőd ez a csaj.
2021. jún. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A "barátnőd" ilyen helyzetben erkölcsre nem hivatkozhat, ő ment bele 1 éjszakásba. Valószínűleg többet szeretett volna, ezért sértődött.

Nem kell vele foglalkozni, ha a fiú neked tényleg fontos, ez nem az a helyzet, hogy összejössz a legjobb barátnőd exével, akivel 3 évig együtt volt. Akkor tényleg érdemes elgondolkozni arról, hogy neked ki a fontosabb, mert az egyik kapcsolat biztos megsínyli.

2021. jún. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Álszent kis fruska lehet ez a "bnő" :D önző dolog ám az ilyen. Semmi köze a Te boldogságodhoz.
2021. jún. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Attól még h neki megvolt, miért ne lehetne neked bármi vele? Ennyi erővel minden ember egyszer használatos. Badarság.
2021. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!