Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 21 évesen 27 éves nőt meghódít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen 27 éves nőt meghódítani hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Megtaláltam álmaim nőjét, gyönyörű szexi és értelmes, de fél a korkülönbségtől, meg hogy mit szólnának az emberek. Nem tudom, hogy bizonyítsam be neki, hogy érett vagyok?
2021. jún. 28. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Papámnak ez kemény 3 év udvarlásába került. De neked sok sikert!
2021. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak céljaid az életben, amik nem gyerekesek és idióták. az lesz az első lépés.

Tovább még nem jutottam én se.

2021. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ramos ökle ***** válasza:

Nem kell bizonyítanod. Ha ő tényleg értelmes, és látja, h téged komolyan lehet venni, akkor tudni fogja, h megfelelsz neki vagy nem.

Ha pedig nem, akkor vagy nem olyan értelmes, vagy nem vagy hozzá elég.

2021. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy ha már bizonyítani kell ennyire erősen, az olyan benyomást kelt, mintha nem ez lenne az alaphabitusod, márpedig ha nem az, akkor nem is vagy érett.

Ha valóban érett vagy, akkor csak önmagad kell adnod, megmutatni, hogy mi is az érett oldalad. Meg kell nyílni, ennyi.

Ha azonban ez csak egy mesterkélt fondorlat, szerintem jobb, ha bele sem kezdesz.

2021. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3

Vagy ő nem értelmes...

27 évesen attól fél, hogy az emberek mit fognak szólni?

Pont ma gondolkoztam ezen. Soha senkinél nem láttam a családban ilyet, nem ilyennek neveltek, de engem vonzanak a sokkal fiatalabb férfiak.

Ez {szóba jön-e egy idősebb nő-fiatalabb férfi felállás} teljesen egyéni preferencia és ha nagy az ellenállás, nem lehet megtörni.

2021. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg igen, udvarolj. És ha tényleg ő álmaid nője, akkor legyél kitartó. Egy nő rettentő módon tudja a kitartást értékelni (már ha normális nőről beszélünk).
2021. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3

Bocs, szövegértési gondjaim akadtak. :)

Szóval 5-ben első mondat törölve.

2021. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!