Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből lehet a leginkabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet a leginkabb leszűrni, hogy a barátnőm valóban szerelmes belém és velem tervez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lányokra vagyok kivancsi, hogy mik azok amik árulkodó jelek arra, hogy a lány valóban szerelmes a férfiba ő a nagy ő és tervez vele.

1 éve vagyunk együtt és én komolyan gondolom a dolgokat, szerintem ő is de néha elbizonytalanodok, hogy ő nem tervez annyira komolyra mint én.

Szeret jól érezzük magunkat, jó a kapcsolat nincsennek nagy balhék szex jó.


Köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 24. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb módja, hogy biztos választ kapj, ha megkérdezed a barátnődet.
2017. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nyilván kitértünk erre, és mondta, hogy igen de ettől független nem biztos, hogy úgy van. Emiatt tettem fel a kérdést:)

2017. júl. 24. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Szerintem tök felesleges ezen agyalni. Élvezzétek egymást, örüljetek, hogy vagytok egymásnak. Közben haladjatok együtt előre, lépésről lépésre. Ha hajlandó veled együtt megtenni a lépéseket (összeköltözés, eljegyzés, esküvő, családalapítás), akkor esélyes, hogy ő is veled tervez. Ha nem akarja egyiket sem, húzza, halogatja, akkor érdemes megkeresni az okokat.
2017. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez jo otlet, csak en azon gondolkozok, hogy jo lenne biztosra menni meg mielott elkezdenenk ezeket:)

Tehat meg az osszekoltozes elott tudni, hogy igen o alig varja stb

2017. júl. 24. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:
De miért nem bìzol a barátnődben? Azt írtad, beszéltetek már a jövőről, és azt mondta, hogy Veled tervez. Miért nem hiszel neki? Egyébként nincs egyértelmű jel. Sőt, addig örülj, amíg nem próbál jeleket küldeni a barátnőd, mert abból garantáltan félreértés lesz. Szerintem az őszinte kommunikáció az egyetlen hosszú távon járható út.
2017. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!