Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tett már olyan rosszat veled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tett már olyan rosszat veled szerelmed/párod, hogy megállt a szívverésed, elakadt a szavad és a fojtogtó érzés benned maradt később is ? Mi volt a sztori ? Utólag hogy látod ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 15. 03:06
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Először kéne egy szerelmet találnom aztán lehet hogy tudok válaszolni,addig is ne haragudj meg de az én válaszomra várnod kell.
2020. okt. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Amikor szakított velem.

Neked kellene leírni, hogy mi történt, hogy segítséget tudj kapni.

2020. okt. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Amit leírtál, azt úgy hívják, hogy traumatizálni a másikat. Engem inkább az érdekelne, hogy miért maradna bárki is kapcsolatban egy olyannal, aki képes ezt megtenni vele.
2020. okt. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen, azt mondta, hogy...szívem, ugye tudod, hogy nagyon szeretlek? el kell mondanom véletlenül volt egy icipici csattanás az autóddal...az első 2 lámpa eltört, a lökhárító is leesett és 2 kerék kiesett a helyéről...
2020. okt. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kiderült, hogy megcsal egy másik férfival :)

Facebook üzeneteit olvastam (tudom, mit képzelek hogy felmentem...), mert szóban hiába kérdeztem rá nála, ő úgy tett mintha egy kisangyal lenne. Szerintem olvasva durvább szembesülni vele. Mármint látod miket írtak (rólad is). Írásban feketén fehéren szembesülsz a dolgokkal. Szóban pedig (ha bevallja) finoman közlik ezt az emberrel (sajnos ehhez is volt már szerencsém, de ezt könnyebben feltudtam dolgozni).


Utólag hogy látom? Az ember érzi azt ha megcsalják, persze valaki eltudja titkolni. De amikor rendesen tudod hogy van valami, csak épp annyi hogy nincs bizonyítékod, akkor jobb nem is kutakodni, hanem rögtön szakítani kell.

2020. okt. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azt mondta, hogy csak hazudta, valójában nem is szeret. (azóta már vége)
2020. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Amikor 10 év után, közös élettel, együttéléssel, háznézegetéssel, jövőtervezéssel kiderült, hogy nekem nem lehet gyerekem, közölte, hogy egy ilyen selejttel nem hajlandó leélni az életét, ha még erre sem vagyok képes.
2020. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!