Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tulajdonképpen akkor ő most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen akkor ő most hogy áll hozzám?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, nagyon jóban voltunk, kiskorom óta ismerem. Odajött hozzám a suliban, onnantól kezdve minden nap együtt voltunk, jött beszélgetni, hazamentünk a suliból. Ez középiskolában is folytatódott. Szerettem, hogy mindig figyel rám, ha megbántva voltam, mindig figyelte hogy hogy tud a kedvemben járni. Sokan azt hitték, hogy mi járunk és egyik nap megkérdezte hogy vajon rólunk miért hiszi mindenki azt hogy járunk. Középsuliban és már így az egyetemen is lett egy közös baráti körünk. Nekem kicsit nehezebb dolgom volt, mert a fiúval nem egy szakra jártam csak egy egyetemre, a többiekkel meg szaktársak voltak, de attól még velem is foglalkoztak, bár sokszor volt, hogy nem nagyon tudtam közbeszólni a közös témáikhoz, a srác mindig figyelt arra hogy engem is bevonjon és mikor el akartam menni, mondta hogy maradjak én is. A baráti körünkben az egyik csaj addig kavart, míg össze nem ugrasztott minket (oda-vissza hazudozott mindkettőnknek, de mire kiderültek a dolgok, már nem szóltunk egymáshoz).Amikor a srác akart békülni akkor én nem, amikor pedig én, akkor már ő nem. Személyesen sose beszéltünk már utána csak barátokon keresztül. Miután nem akart békülni, elfogadtam hogy nem érdeklem, de a barátainktól hallom hogy folyamatosan érdeklődik, kérdezősködik utánam, sőt amikor a múltkor vártam az egyetemnél, azon kaptam hogy néz. Mikor bementem, akkor ő is bejött és ugyanúgy folytatta a bámulást. Bennem volt hogy köszönjek neki, úgy érzem nála is, a helyzetből éreztem, de nem történt meg. Most hogyan tovább? Nem tudom hogy ezek alapján most akkor már utál vagy nem? Vagy mit gondolhat rólam? (Egyébként nekem ő tetszik)



20/L



2021. júl. 2. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk menj oda és mint két felnőtt tisztázzátok. Ezt a kerülgetősdit most már 20 felett nőjétek ki.
2021. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg mint barát hiányzol neki. Nem szerelmes
2021. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!