Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez tulajdonképpen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez tulajdonképpen?

Figyelt kérdés

Már egy éve együtt vagyunk a barátommal. Találkoztunk mindketten azonnal éreztük hogy egy húron vagyunk.


Teltek a hetek hónapok de meg kell mondjam hogy egyikünk sem lett lila ködös szerelmes.


Passzolunk a hosszútávú terveinkben. Egyre jobban és jobban kotodunk egymáshoz. Hiányzunk a másiknak stb. A testi vonzalom is megvan bőven.

Látjuk egymás hibáit és igyekszünk dolgozni magunkon amiken kell. Komolyan tervezünk egymással. De olyan érdekes mert mégis más mint az eddigi kapcsolataink.


Mit gondoltok erről? Mi ez valójában? Szerelem? Vagy a szerelem egy változata? Mit gondoltok egy ilyen kapcsolatról?


25 évesek vagyunk


2018. szept. 22. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Fontos nevet találni neki? A lényeg, hogy mindkettőtök számára kellemes, és viszonylag hosszú ideje működik.
2018. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, csak egy éve. Négynek olvastam. Mindegy, csak így tovább.
2018. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet a szerelem egy vállfaja, egy érettebb, komolyabb szerelem. Ha mellette más pasi nem érdekel téged, és őt sem más nő, akkor szerintem fölösleges ezen agyalni.
2018. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!