Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire egészséges, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egészséges, ha nőként a párkapcsolatomban inkább én vagyok a dominánsabb karakter?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hárpia, nem korlátozom a párom, vagy ilyesmi. :)

Szimplán úgy veszem észre, hogy a tipikus, férfiaknak tulajdonított dolgokban komfortosabb vagyok, mint párom. Például háztartási, vagy párkapcsolati és szexuális dolgokban (dominancia, férfias tevékenységek, stb :D) Ennek ellenére mindent meg tudunk beszélni és nőnek érzem magam mellette. Neki is jó így, ugyanakkor vigyázok, nehogy túl sok legyek neki. Lehet ebből probléma később?



2021. júl. 6. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Mindig is voltak ilyen párok, úgyhogy ha ez így tényleg megfelel mindkettőtöknek, ne zavartasd magad semmiben, kérdező.
2021. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jó dolog, mondom úgy, hogy én intro vagyok, és bírom a domináns nőket. Vannak élethelyzetek, kapcsolatok, ahol egy ilyen személy kell, aki irányt mutat, előreviszi a másikat is.
2021. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Mi az összefüggés a szerepek és az egészségesség közt? Semmi.
2021. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Hogyha teljesnek érzed mellette magad. de szerepek nem jó ha felcserélődnek
2023. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha te dominálsz, miért nem engeded magadnak hogy más pasival a szeme elött?

Lefeküdj. ott ahol a nő dominál, a párod nem említette? Biztos belemenne,,,,,,

2023. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!