Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom mindenért belém köt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mindenért belém köt, szakítással fenyeget?

Figyelt kérdés

Párom nagyon megváltozott az elmúlt 2 hónapban. Mindenért engem hibáztat. Nem csinál otthon szinte semmit, de ha észre vesz valami "koszt" , vagy épp valami nem tetszik, megjegyzi, hogy azt is megcsinálhattam volna. Amikor pedig mondom neki, hogy hajrá akkor álljon neki ő, azzal védekezik, hogy ő most rossz passzban van, nincs hozzá kedve. Ezt úgy kell érteni, hogy szó szerint otthon alszik, tv-t néz, stb. Mondtam neki, hogy ha nem segít nem mosok és nem főzök. Erre az a válasz, hogy akkor haza viszi a szennyest az anyjának, és majd ő főz neki.

De nem csak ez a probléma. Mindenért összeveszik velem. Bármit mondok, bármi fáj akkor azt nem mondhatom, mert akkor szakítással fenyeget. Konkrétan már hetek óta ha dolgozok, azon agyalok, hogy ugye ma semmi olyat nem mondtam, amivel megbántottam és szakít velem? Konkrét példát azért nem tudok, mert jelenleg bármi aamit gondolok vagy teszek rossz. Még akkor is ha jó akarok. Nem jó amit főzök, nem jó ahogy takarítok. A pénz amit keresek neki jár(na). Dupla annyit keresek az tény, de nekem 2 lakástakarékom is van, neki semmi megtakarítása.

Mindennap gyomor idegem van, hogy épp mi nem fog neki tetszeni. Akár hetekkel ezelőtti dolgokat is a szememre hány, amiről nem is gondolnám, hogy bántó. Pl, hogy mondtam neki, hogy nem kellene napi 2 doboz cigit szívni, illetve mostanában sokat iszik. Ez szembe megy mindennel amit eddig gondoltam róla. Kérdeztem tőle, van e valaki a dologban, ekkor is leküldött a fenébe, mert féltékeny picsa vagyok....

Ennek így nem lesz jó vége. De egy jó ember aki majd 3 évig normálisan állt a dolgokhoz, hogy fordulhat ki ennyire önmagából?



2021. ápr. 9. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Van más faszija
2021. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő.

De igen, én is erre gyanakszom.

2021. ápr. 9. 18:09
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Fura, hogy teljesen egy nő viselkedését hozza, emiatt gondoltam, hogy ő is az.
2021. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Pszichológushoz tessék menni. Párterápia, vagy ő menjen. Valami oka van ennek, lehet, hogy veled is baja van. Vannak olyan embertípusok(köztük én is), akik tűrik, tűrik a dolgokat, míg végül évek után kitör belőlük. Ez általában akkor következik be, ha az egyik fél basz*gatja a másikat. Kölcsönös alkalmazkodás, bizalom a párkapcsolat lényege. Szóval, ha fenyeget, akkor pápá. Ha szereted, akkor meg fel lehet ajánlani szakember látogatását. Akkár ketten is.


Társfüggő vagy egyébként? Más szeritem nem tűnré ezt eddig. Ha esetleg szorongós vagy a való életben, akkor csak mondom, hogy a társfüggőség egy melléktünete annak.

2021. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Egyértelmű hogy van neki valakije. Már nem vagy számára az első helyen/ fontos. Nem szeret már. Ilyenkor szoktak meghülyülni így az emberek.
2021. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Baszogatást úgy értem, hogy "nem kellene napi 2 doboz cigit szívni". Tehát ezekre gondolok. Ha sok ilyen volt a kapcsolatban, akkor lehet, hogy most lett nála tele a pohár. Valami oka van, ezért jobb lenne megkérdezni. Elő kell hozni magadból és belőle is az érzelmeket. Ha szeretitek egymást.
2021. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
Remélem van valakije. A leírtak alapján egy elég nagy lúzer lehet, nem sokat vesztenél vele. Többet keresel, többet melózol otthon és még egy jó szót se kapsz csak te rágódhatsz, hogy megsértetted-e here őnagyságát. Szánalom.
2021. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy társfüggő vagyok. Vagyis nem tudom, nem igazán ugráltam kapcsolatból kapcsolatba. Igen, ezt valaki 2 hónapig sem tűrné. Viszont most az új munkahelyén (ahol nagyjából 5 hónapja dolgozik) a főnöke lábtörlőnek használja. Ezzel nem védeni szeretném, hiszen nem jogosítja fel arra, hogy így viselkedjen velem. Bevallom azt hittem javul a helyzet. Egyébként egy multinál portás.

A cigi miatt soha nem piszkáltam. Mármint én nem, a szülei állandóan. Azért jegyeztem meg neki, mert mostanában minden hónap vége úgy néz ki, hogy elfogy a pénze, így tőlem kér cigire.... Amikor mondtam, hogy másra kell akkor mondta, hogy ha ő keresne annyit amennyit én, biztos adna. Na ekkor mondta, hogy nem kellene napi 2 dobozzal szívnia.

Tényleg nem cseszegettem. Ha segített is megköszöntem otthon. Nem egyszer úgy várt haza, hogy csillogott a lakás. Most viszont haza jött külföldről az egyik barátja, aki szerint minden a nő dolga. Nekem azt mondta, hogy nem ért egyet ezzel a barátjával, viszont kezdi átvenni ezt a stílust.

Teljesen érthetetlen számomra ez a viselkedés. Persze, ez így nem lesz hosszú életű dolog, amit mondtam is neki. Erre jött azzal, hogy persze eldobnék 3 évet , amit felépítettünk....

2021. ápr. 9. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts.
2021. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Minden a nő dolga xddd pláne amikor többet is keres a pasinál. Hogy gondolják ezt amúgy ezek az emberek? A fakanalat csak női kéz tudja fogni? A mosógépet ő tudja csak kezelni? Különös asszonyi energiák kellenek a mosogatáshoz? Istenem de szánalmas pasik vannak.
2021. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!