Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért tiltod? Honnan tiltod? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltod? Honnan tiltod? Sok szakítással kapcsolatos kérdésnél azt olvasom " tiltsd le"! Ez mire megoldás? Miért van rá szükség? Ki miért tette meg?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 06:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Kihasznált, átvert, más faszikkal írogatott, a végén csalt hazudott és manipulált. Szakítottunk feljelentéssel vagdalozott 3 év után. Tiltottam én mindig oszinte voltam mas megoldást nem láttam. Más esetekben, meg amúgy is megkönnyíti a felejtest, nem nezegeted többé.
2021. ápr. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azért tiltottam le, mert megcsalt és már pár hét múlva róla posztolt képeket - nem akartam látni egyrészt, másrészt nekem írogat(ott), amire nem voltam/vagyok kíváncsi.

Van, aki a szép szóból nem ért. Megmondtam neki már milliószor, hogy számomra ő megsemmisült, ne keressen. Ennek ellenére Viberen is megkeresett már 3 különböző számról, azokat is blokkoltam. Hogy miért? Mert az ilyen emberrel nem lehet mit kezdeni, nem ért a szép szóból. Nekem meg nincs arra szükségem, hogy állandóan felkavarjon és velem szórakozzon az új "szerelme" mellett.

2021. ápr. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Mi az, hogy honnan? Mindenhonnan, amid van. Telefonszám, közösségi oldalak, e-mail, minden.

A miértet se értem, nyilván mert nem akar vele beszélni többet az illető.

Arra megoldás, hogy ne lépjen vele kapcsolatba.

Azért szükséges, mert láthatóan nem volt magától értetődő, hogy szakítás után békénhagyjuk a másikat.

2021. ápr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Honnan? Facebookrol tiltottam, mas kozossegi oldala nincs.

Miert? Semmi megcsalas, pusztan csak vege lett es piszkosul fajt. Ezzel meg kikuszoboltem azt is, hogy en rairjak es megalazzam magam akar jozanul, akar becsiccsentve, meg azt is, hogy folyton varjam az uzenetet es azon keseregjek, hogy miert nem irt.

2021. ápr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért tiltottam le, hogy ne tudjon írni, mert folyamatosan zaklatott. Máskülönben nem tiltottam volna, de így kénytelen voltam.
2021. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Tök őszintén? Mert az ember ki akarja törölni a másikat az életéből.

Fenének se hiányzik, hogy napi szinten szembe jöjjön a különböző oldalakon.

Azért egy szakítás után az emberekben bőven van sértettség, és észrevesznek olyan dolgokat, amiket kapcsolat alatt nem/vagy csak részben, így érthető, hogy szabadulni akarnak a másiktól.

2021. ápr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűbb volt kiszeretni belőle, mert tudtam, hogy ő már nem szeret, így nem akartam barátokként nézegetni közösségin az új párjait... De bevált :D
2021. ápr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Uzenetekkel zaklatott mindenhol, hiaba tiltottam uj kamu profilokrol irt, tiltottam azokat is. Nem vagyok kivancsi arra, hogy fenyeget amiert elni merem a sajat eletem 2 evvel azutan, hogy szetmentunk.
2021. ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mert el akartam felejteni. Tiltottam. Így nem tudtam odanézni.

Más tészta, hogy kb fél nap múlva feloldottam.

Hülye vagyok és önkínzó

2021. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt azért tiltottam mindenhol mert durván zaklatott évekig, a másodikat meg azért, mert szakításkor én még nagyon szerettem és fájt látni meg abban reménykedni naphosszakat hogy felkeres. Fél évet így is adtam neki, hátha. 😔
2021. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!