Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevált az nektek, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevált az nektek, amikor szakítás után eléggé padlón voltatok, és egyből kerestetek valakit, aki megpróbálja őt veletek elfelejteni? Mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 21:38
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem. Az vàlt be, h kiszomorkodtam magam, kibeszéltem a dolgokat ésssss nagysokàra összekaptam magam, bàr így sem lettem vonzó a nők szàmàra automatice 😅
2021. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vált be, de próbáltam, bevallom. Miután a srác elment, sírogörcsöt kaptam, hogy én többet hozzá nem akarok odabújni, mert ő nem az exem. 2 hétig bírtam, szakítottam. Vagy nevezzük akárhogy ezt a 2 hetes bohockodast.
2021. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

Be

Rà várni màr felesleges ès betöltheti az új az űrt

2021. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hàt befűztem egy csajt egy estère. De amilyen szerencsètlen vagyok utànna bűntudatom lett, mintha megcsaltam volna az exem 😅

Szoval asszem nem ez a jó taktika

2021. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Szakítás után agyba-főbe szoktam randizni, amíg el nem múlik a fájdalom. Nem fekszek le egyikkel se, csókig is csak néha jutok. De legalább addig sem az exemen kattogok.
2021. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Kösz a 0-àt

Azt hittem , hogy a vèlemènyünkre vagy kivàncsi, nem pedig valami kivetített vàlaszra, amit elvàrnàl


Minek sirànkozzak a màsik után, ha az nem jön màr vissza?

2021. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem jön vissza, de búfelejtőnek használni mást, aki vagy bevalik, vagy nem, taplo dolog
2021. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Mindig így csináltam, bár egyik sem lett a nagy Ő.


N

2021. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Mindegy hagyjuk,ez is valami tini pàrkapcsolat fórum , sírjatok ki magatok azokon, akikkel egy vèlemèmyen vagytok:


Bevàlt nektek?

Nem (+% mert én is ezen a véleményen vagyok )

Igen ( -% mert nem tudom elfogadni a vèlemènyed )

2021. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon is.
2021. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!