Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A megbantott férfi szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megbantott férfi szerelme atfordulhat gyűloletbe?

Figyelt kérdés
Vegulis csak egy hajszál választja el a két érzelmet.. van ilyen sztoritok?

2021. júl. 19. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Voltam én is hasonló helyzetben, amikor egy nőt gyűlölni akartam azért, mert nagyon megkedveltem, ő pedig ahogy komollyá fordult a sztori viszakozott. Persze durvább háttétsztorival.

Utólag nagyon megbántam minden szavam/tettem,amit akkor idegesen gyűlöletből mondtam.

Ha valakit szeretsz, igazán, nem tudod gyűlölni.

Gyűlölni csak olyat lehet,aki megérdemli. Ha nem tettél visszafordíthatatlant, inkább csak hiszti, mint gyűlölet.

Ha szerelmes vagy, egy tettét tudod utálni, de maga a személyt gyűlölni nem lehet. Szerintem utólag sem, max akkor ha drámai a sztori vége,de ha dráma van,akkor inkább jó hogy vége)

26/F

2021. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez mièrt kèrdezed úgy, mintha nem lenne egyèrtelmű? Vagy mintha ritka lenne? Az olyam pasiknàl akiet àtvertek, megcsaltak hazudtak neki stb...Tök alap
2021. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk olyankor gondoltam, mikor még nincsenek igazán kapcsolatban. tehát a megcsalas nem játszik itt
2021. júl. 19. 22:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3

Akkor mèg szerelemről sem beszèlhetünk...

2021. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha átfordul gyűlöletbe, akkor az nem volt valódi szerelem ,max fellángolás.

A szerelmes férfit ha csúnyán megbántod, akkor nem gyűlöletet fog érezni, hanem szégyent, szánalmat, szomorúságot, csalódottságot, én mondjuk szimplán bőgtem otthon hetekig amikor ilyen helyzetbe kerültem.

2021. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha valakik régebb óta ismerik egymást, és jól ismerik egymást, miért ne beszelhetnenk szerelemről?
2021. júl. 19. 23:04
 7/11 anonim ***** válasza:
15%

5/6 Te aztàn ritka baf@sz vagy

Ha a csàvókànak van kèpe gyűlölni a nőt, mert esetleg àtbaszta akkor màr nem is volt szerelmes?

Èn elhiszem hogy te akkor nyominger vagy hogy mèg annyi önèrzet sem szorul belèd hogy gyűlölni merd azt aki àtbaszott, de az igazi fèrfiakat ne hasonlítsd magadhoz lègyszives...

2021. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

#7 Hát ilyet se hallottam még, hogy attól lesz valaki 'igazi férfi', hogy kicsinyesen gyűlölködik egy nővel szemben,akivel korábban együtt volt,csak mert az megbántotta.

:D:D


Igazi szociopatát ne keverjük az igazi férfivel.

2021. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%

8

Mert tènyleg. Egy szociopata szivèt össze lehet törni....Ja nem.

A jogos düh kifejezèst hallottad màr amígó?

Ha fèrfinek összetörik SZÀNDÈKOSAN a szivèt, ès direkt àtb/\szàk akkor igenis joga van gyűlölni a libancot.

Ha meg a nègyfal közötti sirdogàlàst làtod a reàlis lereagàlàst akkor tuti nem vagy tiszta fialàs

2021. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
én most azon gondolkodom,hogy ha a 8as és a 9es összejönne, melyik lenne a kancsó, és melyik a bika?
2021. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!