Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy egy férfi szeretne gyereket családot?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Úgy, hogy beszélgetsz vele, és megkérdezed.
2021. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
H nem csak a száját jártatja a témáról, hanem tesz is érte: képes az elköteleződésre a párja iránt, proaktív a céljait illetően, tervez, kivitelez, készül az apaságra etc.
2021. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát, egy férfi ismerősöm például szívesen foglalkozott a rokon és ismerős kisgyerekekkel. Látszott rajta, hogy szereti a gyerekeket. Most már van neki három.
2021. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

10:52-es vagyok


Hát, a válaszom le lett pontozva. Evvel együtt tudok élni.


De aztán ne gyere nekem azzal, Kérdező, hogy hazudott a kérdésedben szereplő férfi! Tudod, mindenki azt mond, amit akar. A válaszom -belátom,

sikertelenül- arra akar rávilágítani, hogy a férfi megbízhatóságát a szavai és tettei következetesen egybeesése jelzi. Azt teszi, amit mond.

2021. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Megkerded tole hogy gumival vagy gumi nelkul szeretne
2021. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen én azzal a válaszolóval értek egyet aki a tetteket nézi!! Mert az az ami igazán számít!

Úgy vettem észre én is, sok a szájhős szóban mind családot, feleséget, gyereket akar..... de ha már meg kellene mozdulni, össze költözni , megházasodni stb... akkor azt már jaj ne, most ne majd jövőre, így ne majd ha több pénzünk lesz.

Aki kifogásokat gyárt az nem akar családot !! Ne dőlj be neki!

2021. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 moozygoo ***** válasza:
100%

A párkapcsolatokban beszélgetnek az emberek.

Az ilyen beszélgetések során szokott a jövőbeni elképzelés is szerepelni.

Ekkor elszokták mondani a normálisabbak őszintén mit szeretnének.

Nincs ebben semmi mágia.

2021. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk megkérdezed tőle. Lehet,hogy így tök jó neki az élete.

Lehet, hogy azért nem akar, mert rosszak a Világon az életkörülmények.

Vagy lehet,hogy még így is szeretne ezek ellenére, ezek dacára gyereket.

2021. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8.vagyok, még nem olvastam a többi kommentet, de rögtön az első randik valamelyikén ennek ki kell derülnie, szerintem legkésőbb a második randin rá kell kérdezni, hogy mik a céljai etéren, hogy szeretne-e gyereket; mert ha mások az elképzeléseitek, akkor ti nem egymást keresitek; nem raboljátok tovább egymás idejét. Ha kollégák vagytok, és ott találkoztok , és ez mondjuk nem randi, akkor így mosolyogva, vicceskedve meg lehet kérdezni, hogy "És te amúgy akarsz gyereket?" Tehát, ezt neki lehet szegezni ezt a kérdést; ha akarja válaszol rá, ha nem, nem, de tehát a lényeg,hogy olyan viccesen, vicceskedvűen mosolyogj hozzá; hogy lehetőleg ne érezze tolakodásnak, hanem ő is nevessen a végén, bármit is fog majd válaszolni; bármi is lesz a reakciója.
2021. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!