Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a párom anyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom anyja ellehetetleníti a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Az anyja csalja az új párját, és mindig talál kifogást hogy miért nem tudok náluk lenni. A barátomat is belerángatta ebbe a hazugságspirálba, rengetegszer kell bezárt ajtó mögé kényszerülnie. Mivel összejárogat férfiakkal, mindig van kifogás vagy éppen nemleges válasz hogy nem mehetünk oda. Fiatalok vagyunk, jó a kapcsolat. Konkrétan egy városban vagyunk, és nagyjából alig tudunk emiatt találkozni. En kolis vagYok, oda se tudunk mindig menni mert máshoz kell alkalmazkodni.

Hozzátenném, az anyja kedvelni se kedvel, a tipikus mindenbe belekötök (nem vagyok elég szép, nem adtam puszit mert siettem, ezért a világ bunkója vagyok stb) a világ legundorítóbb és kétszínűbb embere

Elegem van belőlük. Hónapok óta nem voltam náluk emiatt, a helyzet nem változik, az anyja gusztustalanul hazudozik, és rányomja a bélyeget a kapcsolatunkra. Otthagyni nem akarom őt mert nem ő tehet róla. Hiába mondja az anyjának, kirakná otthonról.

Összességében sosem tudunk együtt aludni, semmit se csinálni mert az anyja egy önző .....

Milyen megoldást tudtok javasolni? Vészesen fogy a türelmem és a toleranciám...



2021. júl. 21. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
De kozben o tartja a gyertyat?
2021. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szerinted mit csinálna ha ellenszegül akkor kirakja az anyja...nem ér semmit a veszekedèssel mert idióta az anyja

Tőle függ

2021. júl. 21. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Itt az ideje felnőni és önálló életet kezdeni..

Ne várd már el hogy úgy legyen ahogy neked kényelmes..

2021. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát ne fuggjon. Nőjjön fel tartsa el magát legyen önállo.
2021. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyetemet kezd, honnan lenne pénz önálló életre?:) csak kérdezem
2021. júl. 21. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez már a ti dolgotok.. addig meg alkalmazkodjatok!
2021. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Diákmunka pl

Amíg anyuka finanszíroz mindent, mellékesen nehogy már ő alkalmazlodjon.

Béreljetek szobát, apartmant ha annyira nagyon kivagytok éhezve. Most jó idő van, nyár van, lehet sátorozni is.

2021. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha ennyire nem partner ebben az anyja, akkor marad amit a többiek javasolnak. Sátor, apartman, airbnb, heti 1x ki lehet bírni ezt a költséget.

Ha kolis vagy, némileg olcsóbb lehet a szobatársadnak egy mozijegyet venni pl, és akkor is távol van 3-4 órára.

2021. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező 3. évemet fejeztem be az egyetemen és bár én nem dolgoztam suli mellett mert nem voltam rászorulva és szerencsére normális a családom, sok olyan barátom vagy ismerősöm van aki bizony dolgozott egyetem mellett. És olyan is volt aki már első évtől.

Ja és nappalin. Tehát van ilyen:)

Meg lehet oldani. Senki nem mondta hogy könnyű de ha KELL, akkor kell.

Hogy annyiból nem fog tudni lakast kivenni egyenlőre az egy dolog, de gyűjtögetni lehet.


Másrészt ha ennyire utalod az anyját akkor minek akarsz odamenni??

Ha en utálok valakit nem akarok vele lehetőleg összefutni.


Szóval a panaszkodás helyett (ami valahol amúgy jogos, de hát ez van, az élet sokszor szar) el lehet kezdeni dolgozni és felnőni.

2021. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondd el anyuka párjának, hogy megcsalja
2021. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!