Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok de nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok de nem a megfelelő emberbe?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom akibe szépen, fokozatosan szerettem bele. Mikor megismertem, éreztem hogy van köztünk szimpátia, élvezzük egymás társaságát. Ő már a megismerkedésünkkor is kapcsolatban volt. Ráadásul rengetegszer megölelt, megérintett, egyfajta kötődés alakult ki köztünk. Aztán jöttek a bókolgatások, megkérdezte hogy mit gondolok róla. Ilyenkor mindig kicsit úgy éreztem mintha nem lenne barátnője. Persze a barátnőjét is sokat emlegeti amit néha kicsit fáj hallani. Gyakran találkozunk kettesben, de ezek csak ilyen baráti találkozások, viszont a múltkorin nem tudom, mi történt. Amikor beszélgettünk akkor a srác hol a szemeim, hol a szám nézte, annyira hatás alá kerültem, hogy hirtelen szólni se tudtam. És akkor átkarolt utána közelebb tolta az arcát az enyémhez és már szinte majdnem megcsókolt de mondta hogy nehéz visszafognia magát meg van 1 kapcsolata. Tőlem is megkérdezte hogy mit szeretnék mondtam hogy tudom, hogy neki barátnője van, a srác azt mondta hogy bár hozzám is vonzódik, a legjobb barátjának tekint és tetszik neki az az élet, amiben most a barátnőjével van, és ha a csaj nem lenne, fixen csókolóznánk. Én ezt tiszteletben is akarom tartani, csak nehéz hogy gyakran találkozunk és tetszik a fiú. Szeretnék más után nézni, de nehéz. Tudom nem szép dolog, de szerintetek ennél a srácnál lehetne esélyem?



20/L



2021. júl. 23. 06:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
27%
pasi nem értemm irét nem szakit nőjével,és jön össze veled?
2021. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!