Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Átjött nektek, hogy ők is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átjött nektek, hogy ők is szerelmesek egymásba?

Figyelt kérdés
hétvégén volt a pride... átjött nektek a hangulat, és az, hogy ott valódi érzelmekről van szó, és az LMBTQ+ emberek ugyanúgy szerelmesek egymásba, mint a heterók, és nem csak a szexre redukálódik a kapcsolatuk?

2021. júl. 27. 00:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Ehhez nem kell Pride, enélkül is nyilvánvaló.
2021. júl. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

sajnos egyáltalán nem mindenki számára az...


és a pride az egyetlen olyan nagyszabású esemény egy évben, amikor az LMBTQ+ emberek bátran, "láthatóan" és felszabadultan kinyilváníthatják, megélhetik egy heteronormatív társadalomban a szerelmüket, az összetartozásukat...

2021. júl. 27. 00:50
 3/27 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Teljesen otthon éreztem magam és nem azért, mert meleg lennék. Hanem, mert mindenki elfogadott, dícsérték a stílusom, kedvesek voltak. Egy olyan eseménynek lehettem a részese, ahol nem volt utálat, csak elfogadás. Imádtam minden percét🤗❤️
2021. júl. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%
Nem járok ilyen rendezvényekre
2021. júl. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
54%

Valahogy mikor az emberek (nem feltétlenül homók vagy heterók) a többi emberrel kerülnek kapcsolatba, kommunikálnak akkor nekem úgy tűnik mintha pont a szex lenne a mozgatórugó. Itt is mindig arról szól a kérdés hogy ki a jobb nö/pasi, ki tetszik jobban, de amit még megfigyeltem, és ez kicsit homofóbnak tűnhet, de valahogy a meleg férfiak (ezen az oldalon főleg) azon egy tulajdonság alapján jellenzik magukat, hogy melyik végén vannak a phasznak.


Szóval nem, nem hiszem hogy egy felvonulás bármi másról szólna mint a szexről.


Engem egyébként két társaságban is néztek homonak, és sosem éreztem hogy emiatt kiközösítenének vagy lenéznének, szóval egyáltalán nem értem hogy mi ez a felhajtás, úgy tűnik hogy csak hiszti az egész. Ezt támasztja alá az is hogy egy másik kérdés alatt már érdeklődtem ennek az eredetéről, választnem kaptam, csak lepontozást.

2021. júl. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%

Én elhiszem.

De a szerelmi és szexuàlis èlete az nem csak az egyènre tartozik?

Akár lmbt akár hetero?


Ha visszacsatolàst akar, akkor meg a megfelelő hetero / lmbtq klubba ezt nem tudja megkapni?


Nem értem miért kell az utcára vinni bàrki / bàrmilyen szexualitàsàt

2021. júl. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
Csak ne folyna ez a szr a csapból is. Eddig nem volt bajom velük, most már viszont remélem pofára esik az összes. Kvára negatív irányba viszik saját magukat. Nem érdekelnek a riportok róluk, a cikkek, de a mocskos FB is az ember arcába nyomja, pedig csak a nyomorult sulis csoport érdekel arról a hulladék oldalról, de azért ráderőszakolja a normalitáson kívül eső hülyeséget.
2021. júl. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
30%
#5 Mondd ezt annak a lánynak akit megvert egy felnőtt férfi egy szivárványos táska miatt, vagy azoknak a lányoknak, akiket egy magyar apuka meg a fia vert meg Németorszgában az EB idején mert szivárványos sminkjük volt. Mondd ezt a meleg tanárnak, akit kirúgtak, pontosabban elüldöztek a munkahelyéről. Mondd azoknak a fiataloknak, akiket annyira felőröl, hogy a szüleik homofóbok, ők pedig mások, hogy az öngyilkosságot választják.
2021. júl. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%
#8 ilyenek mindig is voltak és lesznek is. Valakit a szexuális irányultsága, valakit a politikai hovatartozása miatt rúgnak ki. Valakit a bőrszíne miatt vernek meg, valakit meg a pénze miatt. Mégsem vonulnak az emberek tömegesen az utcára hogy ne ölj, ne politizálj, ne lopj, stb. Szóval persze, vannak ilyen esetek, de nem mondanám tömegesnek, mégis úgy viselkednek mintha itt lenne a következő holokauszt.
2021. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%
De igen, az emberek tömegesen vonultak anno a feketék jogaiért is, a rasszizmus ellen, az abortusztörvény ellen, ami a nők önrendelkezési jogát csorbítja. A pride a szeretetről és az elfogadásról szól. Akinek ez bssza a csőrét, azzal valami baj van.
2021. júl. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!