Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesek vagyunk egymásba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk egymásba. Hogyan tegyem őt boldoggá?

Figyelt kérdés

Tegnap megmondtam neki, hogy szerelmes vagyok beléje, meglepődött. Hogy ő is szeret engemet. Mondta, hogy 200% hogy velem szeretne lenni. Tegnap találkoztunk, rám ült, a pólóját picit felhúztam, melltartóját tapogattam mert smároltunk, és smárolás közben nem figyeltem arra, hogy a melltartóját tapogatózás, és mondom bocsi, ő pedig hogy semmi gond, csak fojtasd, hagyta, hogy kellemes érzés. Nagyon jó vele.


Ott lent mikor lehet őt simogatni? Erre még várjak? Meddig? Nem szexre kell, de simogatni már szeretném.


Tippek? Hova vihetném el őt? Adjatok tanácsot kérlek!


2020. jan. 10. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány èvesek vagytok?
2020. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
21 és 18 a lány
2020. jan. 10. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj te vagy akinek csak a 8.randi után volt csók :D

Akkor mégis összejött a csajjal, gratula! Azt viszont nem velünk kéne megbeszélned, hogy milyen ütemben haladtok az intim részletekkel.

2020. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!