Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az "első látásra szerelem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "első látásra szerelem" kapcsolat meddig szokott tartani? Van esély hogy házasság legyen belőle?

Figyelt kérdés
Sosem volt még olyan hogy első látásra ennyire nagy vonzalmat, szerelmet váltson ki egy lány, főleg úgy hogy kölcsönös.
2021. aug. 1. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lassan két éve együtt vagyunk, és nagyon nem úgy tűnik, hogy szétmenőben lennénk :).
2021. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A párommal szerintem mondhatom azt, hogy első látásra szerelem volt, bár mi interneten ismerkedtünk össze, szóval beszéltünk előtte, csak látni nem láttuk egymást fényképen a randink előtt.

10 éve vagyunk együtt, 5 éve házasok vagyunk.

Nem tudom, hogy örökre szól-e, de ameddig benne vagyok élvezem, mert mind a mai napig nagyon szeretem a párom, és Ő is engem.

Nincsen erre konkrét idő, hogy meddig tart, vagy meddig nem. Rajtatok múlik, a kommunikáción és a vonzalmon.

2021. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély igen.
2021. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk bejött. 15 éve vagyunk együtt, 10 éve vagyunk házasok.


Megvannak a saját hülye kis vitáink, mindketten makacsok vagyunk, de imádom a feleségem és ő is engem. :D

2021. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Van erre esély, hogyne. Sajnos az viszont igaz, hogy akik könnyen esnek szerelembe, azoknál nagyobb a rizikója annak is, hogy hamar kiábrándulnak a másikból.
2021. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nálam is és a páromnál is egyszer volt ilyen érzés életünk során! Egyenlőre 9 éve hibátlanul működik. Szeretjük egymást és szeptember végén már hárman leszünk! 🙂
2021. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy lehet tervezni, ha annyira megfog valaki hogy ezt érzed.

Amikor azt gondolod hogy tetszik, aztán majd beleszeretsz, az legtöbb esetben halott ügy. Elsőre meg kell lennie annak a bizonyos plusznak, kémiának-ki hogy nevezi- hogy tényleg jól működjön a kapcsolat.

2021. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek utolsóval, tényleg elsőre ennek ott kell lennie, akkor lesz igazi jó, hosszú távú kapcsolat, nem csak egymás mellett élés.
2021. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
24%
Sokan írták már előttem, h együtt vannak már régóta a párjukkal, szóval ez bizonyítja h van ilyen, de nyilván ez nem mindenkinél működik. Szerintem pont ugyanolyan esélye van, h sokáig együtt lesznek, mint egy sima kapcsolatnál.
2021. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak az az igazi!
2021. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!