Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy (volt)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy (volt) legjobb barátommal szintet léptünk?

Figyelt kérdés
Volt egy lány legjobb barátom, kivel tini korunk óta eléggé jóba voltunk. Együtt jártunk bulizni, inni, lógni stb... Aztán belézúgtam. Végül eltávolodtunk. Nem akart többet. De jóba lettünk úgy 3 éve újra. Aztán egyre furábban éreztem magamat... Mintha visszatértek volna a régi érzelmek. Ő is kezdett már furán viselkedni. 2 éve elköltözött és megszakadt kapcsolat. Pár hete újra találkoztunk egy buliba. Odamentünk egymáshoz. Aztán valamiért, elmentünk mindketten. Egymáshoz se szóltunk... De ő nézett végig. Láttam, hogy izgult. Ígyekezett a közelembe lenni. Lesütötte a szemét, ha szembejött velem. Sokat gondolok rá. Pedig nem akarok, mert reménytelen. F

2021. aug. 2. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Ne akarj belelátni dolgokat, próbáld meg elfelejteni. Ha sokat gondolsz rá, nagyon nehezen fog menni!
2021. aug. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

És a buliban miért nem szóltál hozzá, ha ennyire bejön? Max. lepattintott volna, de még az is jobb, mint a gyakorin elmélkedni, hogy vajon mit érezhetett (mi nem voltunk ott, gondolatolvasók meg nem vagyunk).

Sok idő eltelt,változhattak az érzelmei, de te nem kezdeményeztél. Ez így eléggé offosnak tűnik.

2021. aug. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért reménytelen?

Ezek után barátok már úgysem lehettek, hajts rá/beszéld meg vele.

Hajrá!

2021. aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!