Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri tovább próbálkozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri tovább próbálkozni, vagy ezt el kell engedni, bármennyire is rosszul esik?

Figyelt kérdés

közel egy éve megismerkedtem egy lánnyal, azt hiszem túlzás nélkül állíthatom, hogy hatalmas szikra volt és úgy gondolom van is köztünk, emellett a kommunikáció szintén baromi jól működik.

Azóta is gyakorlatilag minden nap chatelünk, bár tagadhatatlan, én lényegesen többet keresem, de azt állítja Ő ilyen típus, nem kezdeményez emberi kapcsolatokban, amit a legjobb barátnője is megerősített. Lefeküdtünk egymással párszor, de ez sajnos még akkor történt, amikor kapcsolatban volt ( a párja sem szent, o is megcsalta, bar tudom, hogy ez nem mentesiti a felleloseg alol sem ot, sem engem, hogy szemetseget muveltunk ).

Szakitottak, azota sokszor probaltam vele talalkozni, nem is lakik messze most mar ideje is lenne ra, megis kivetel nelkul meghiusul minden probalkozasom. Egy ido utan nem birtam es rakerdeztem, hogy ezt minek koszonhetem, amire az volt a reakcio, hogy nagyon megbanta ami velem tortent korabban, mert o nem ilyen lany es emiatt nehezen tudna velem talalkozni jelenleg. Ebbe en nem nyugodtam bele igy tovabb forsziroztam a dolgot es ha minden igaz talalkozunk a heten. Igaz itt a kedd, es semmi nincs lefixalva, egy napot se mondott meg, erthetoen most en varnam, hogy elohozakodjon vele, hiszen o javasolta ezt a hetet. Ugy gondolom, ha most ez elmarad, nem emliti meg, akkor tobbet nem beszelek vele. Szerintetek szimplan elmult az erdeklodese iranyomban, vagy ennyire nyomasztana a mult, esetleg egy srac lehetek a sok kozul ?

Elnezest, hogy ilyen hosszu lett, minden valaszt koszonok szepen.

Nagyon sajnalnam elengedni, mert megszerettem, es amikor edsig talalkoztunk, mindig vibralas volt a levegoben, amit kozos barataink is alatamasztottak, de persze megalazkodni sem akarok a vegtelensegig.


2021. aug. 3. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem igy nez ki egy kapcsolat, hogy az egyik csak var, a masik meg passziv. Felejtsd el, ebbol mar nem lesz semmi, olyat keress, aki tenyleg hajlando kapcsolatban lenni veled.
2021. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem egyszer még írj rá, kérdezz rá hogy akkor ráér e találkozni és a reakciójából már le lehet szűrni hogy mi van
2021. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy tényleg csak bűntudata van a megcsalás miatt, de mivel belement a találkozóba, szerintem még adj egy esélyt a dolognak, majd akkor kiderül úgyis, hogy lesz-e ebből bármi. Élőben azért sokkal könnyebb leszűrni. Az időpontra meg kérdezz rá, ő így is elég bizonytalannak tűnik, magától lehet nem hozná fel és rád vár inkább, hogy te kezdeményezz.

Természetesen ne hagyd a végtelenségig húzni a dolgot, de ha ilyen jól kijöttök és szereted őt, akkor egy utolsó próbálkozás még belefér szerintem.

2021. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem reménykednék. Lehet hogy a szikra részedről nagy, de van egy tippem, hogy azt hiszed csak, hogy a másiknál is nagy. Ha olyan nagy lenne a kémia, már le se tudnád vakarni magadról.
2021. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Engedd el !
2021. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:)! nem fuzok nagy remenyeket hozza, de azert meg egyszer talalkozom vele, aztan megirom milyen volt.
2021. aug. 3. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Milyen idős vagy, kérdező? Tényleg olyan csaj kell, aki tesz a fejedre, sose keres és még meg is csalja a barátját? Hagyjuk ezt, hogy az is megcsalta, ezt nem így kéne. Veled is hasonlóan lesz korrekt, ha össze is jön.
2021. aug. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

25 eves vagyok.

Persze, teljesen igazad/igazatok van, ez egy nagyon inkorrekt huzas volt, viszont azert messzemenoen nem volt a kapcsolata mar olyan, mint amilyennek lennie kellett volna, meghat elso kapcsolata, fiatalon jottek ossze es ugye a srac is megcsalta. Szoval lenne bennem egy felsz egeszen biztosan, hogy velem is megtortenhet

2021. aug. 4. 08:59
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Téged is meg fog csalni, tapasztalat. Nálunk egy 18 éves házasság ért így véget.
2021. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!