Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lánnyal kölcsönösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal kölcsönösen bejöttünk egymásnak de én sokáig húztam az időt és összejött más fiúval gáz lenne ha később újból próbálkoznék?

Figyelt kérdés

Legközelebb rámenősebb lennék, mert rájöttem hogy nagyon megszerettem és nagyon vonzódom hozzá.

Nagyon gáz lenne ezek után?

Rossz érzés mert valószínüleg ő nem szeretett engem annyira mert akkor nem jött volna össze mással, viszont abban biztos vagyok hogy tetszettem neki.


2021. júl. 19. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Ha azután, hogy szakítanak, nem gáz, persze kicsit fura/vicces.


Most, hogy kapcsolatban van, nagyon gáz lenne.

2021. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz a helyzetfelismerő képességed ezek szerint. Vársz 5-10-20 évet? Lekésted, nincs több esélyed valószínűleg! Gondolkozz másban.
2021. júl. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem történt ilyen. Tetszettem egy csajnak, de összejött egy másik sráccal végül. 1 évvel később még ő keresett meg, hogy mi újság velem, amikor már nem volt együtt a sráccal. Aztán "én jöttem".
2021. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit gondoltál, hogy majd éveket/hónapokat fog rád várni fiatalon? Ha egy nő nem érzi a törődést és a figyelmet egy férfi részéről, akkor egyszer befogja mondani az unalmast, és keres valaki mást. Mert egy átlagos nő is bőven válogathat a férfiak közül, nemhogy még az, aki szép, csinos is. Ha egy férfi nem jelentkezik vagy hívja el a másik találkozni és csak húzza a másiknak az agyát, akkor nyilván úgy jön ez le a másik félnek, hogy nem érdekli őt igazán.
2021. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!