Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gondoltatok már arra szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltatok már arra szerelmi bánat idején, hogy csak úgy tudna csökkenni a fájdalom, ha elköltöznél messzire az illetőtől (külföldre)? Beválhat? Gyomorgörcseim vannak és szó szerint rettegek attól, hogy mikor jön el a nap, amikor lesz valakije.

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Gondoltam erre én is, hogy egy teljesen új környezet, új emberekkel, új élményekkel talán segíthet elengedni a múltat. De nem tettem meg, sok minden ideköt. Én már azon a részén is túlvagyok, hogy lett valakije. Sőt, miatta tettem ki. De hónapok alatt már hozzászoktam a tudathoz és vigasztal, hogy igazából hosszútávon én nyertem...
2021. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Én mindig országokat valtottam egy egy pasi utan.

Bejott igen.

2021. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Budapestről vidékre költöztem és jót tett.
2021. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Én a másik ország felé költöztem, bár nem csak miatta, jót tett.
2021. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha az illetővel soha nem beszélsz, soha nem találkozol, akkor tök mindegy, hogy a szomszéd utcában lakik vagy 2000 kilométerre. A kérdés értelmetlen hiszti. Tönkrecsesznéd az életed, csak hogy legyen kifogás, hogy azért, mert a Béla ezt meg azt csinálta?
2021. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Már miért cseszné tönkre az életét? Minden változás az életünknen tanít, formál minket. Ezek által csak többek leszünk, nem kevesebbek. Még akkor is, ha negatívan sülne el a dolog. Tanulunk holtunkig.
2021. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Én franciaországig mentem! És milyen jol tettem, onnan választottam férjet
2021. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

ez hülyeség!


ha Berlinben vagy Londonban tudod meg, az mitől jobb?!


külföldön kevesebb az elérhető támogató kapcsolat, ha rokonaid, barátaid itthon vannak, plusz többet kell kinn hajtanod, dolgoznod, h. fenn tartsd magad (még akkor is, ha ott magasabbak a bérek, de a kiadás sem csekély)egy idegen nyelvű környezetben.


ha épp ki vagy készülve, nem fogsz tudni helytállni.



és sorry, de nagyon dependens személyiség lehetsz, ha te az egész életedet a másiktól teszed függővé, és emigrálsz, és mindent borítasz miatta.


nagyon egyszerű: letiltod mindenhonnan, nem szaglászol utána, így az is rejtély maradhat, mikor jön össze vkivel.


megjegyzem nagy ebben a birtoklási vágy részedről, ha a tiéd nem lehet, senkié ne legyen, mi?


ha még szereted mondhatnád azt is, legyen boldog mással, ha veled nem tudott.

2021. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!