Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az normális hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy szakítás után 1 hónappal is szinte egész nap gyomorgörcsöm van?

Figyelt kérdés

Olyan mintha állandó tériszonyom lenne, vagy amikor az ember hirtelen megrémül valamitől és akármit próbáltam nem tudom ezt megszűntetni.

Volt valakinek ilyen? Elég szarok így a napok de nem merem másnak elmondani



2017. okt. 13. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normalis. De biztos a szakitas miatt van? Lehetett a romlott kaja is..
2017. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sirogorcseim voltak sokaig. Ha megelegelted ezt az allapotot,akkor razd meg magad es kezdj elore tekinteni,foglald el magad,a tested,az agyad,ha kell,oszd be minden pillanatodat.Ameddig a multon ragodsz,taplalod az egy honapos gyomoridegedet.
2017. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem rágódom, csak egyrészt hiányzik másrészt pedig ő tett róla hogy ne tudjam keresni...

Úgy folyamatos ez az érzés hogy nem is gondolok rá...bár jobban érezném magam ha itt szagolgathatnám de nem is merek a közelébe menni, mert ha felkeresném --> ő belém rúgna újból

2017. okt. 13. 22:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudod keresni?
2017. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert ő nem akarja. Kamufacebookot csinálni, lakás elé odamenni meg elég megalázó lenne így..
2017. okt. 13. 22:25
 6/15 anonim válasza:
100%
Normális, olyan modon, hogy stresszelsz a hiànya miatt, tulságosan ragaszkodsz hozzá. A lelki állapodod eredményezi a testi tüneteidet. Probàlj meg relaxálni, elhibni, hogy egyedül is képes vagy mindenre. Szedjél B vitamint és magnesiumot. Ne idegeskedj. :)
2017. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
nem normális. ne ragaszkodj már ennyire hozzá. vége van, lépj túl. nem kíváncsi rád
2017. okt. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
gonosz vagy utolsó
2017. okt. 14. 00:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Normális sajnos, én ezért fogytam 10kg-ot egy hét alatt... Pedig én mondtam ki, hogy bocs de legyen inkább vége. Pedig már nem vagyok fiatal, de sajna nagyon érzelmes alkat vagyok férfi létemre. Találj valami elfoglaltságot, én már 2 hónapja edzeni járok meg kicsit újra játszok gépen haverokkal (közel sem annyit, mint régen persze). Rájössz majd, hogy ha folyamatosan kattogsz rajta, az nem vezet sehova max. egs.ügyileg teszed tönkre magad. Ezeket én is mind tudtam, de na, nehéz, tudom.


'szal fej a fejjel és drukkolok, hogy fel tudd dolgozni! :)

2017. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok. A lány egyszerűen lelépett, én nem akarom keresni, de így nincs lezárva a történet. Még agyalok rajta, hogy találkozzak vele, mondjuk ki: vége. A bizonytalanság rosszabb, mint a biztos rossz.
2017. okt. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!