Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ne szeressem aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne szeressem aki nem szeret viszont?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok valakibe, de ő nem szeret viszont. Nem szoktam így elhagyni magam, de most ott tartok hogy tényleg semmihez nincs kedvem. Nagyon el vagyok keseredve. Mit tegyek hogy ne érezzem így magam?

2021. aug. 9. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Foglald le magad. Műveld a kedvenc hobbidat (lehetőleg valami sport jellegűt, pl. kirándulás), találkozz sokat a barátaiddal, a családoddal.

Ami sokat segíthet még, hogy szem előtt tartod: Ez ma nagyon rosszul esik, de holnap kicsit jobban fogod érezni magad, utána még jobban és így tovább.

Az érzelmi bánat lassan gyógyul, de gyógyul. Ha ezt tudatosítod magadban, segít átvészelni a fájdalmas időszakokat.

2021. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem én pontoztalak le!
2021. aug. 9. 16:24
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Vmi produktivat!

Sport ilyesmi


Semmi felé képen pia, vagy làncdohànyzàs 😔

2021. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám hogy szeress bele másba, de ez nem ilyen egyszerű. Idővel kicsit enyhül ez a fájdalom.
2021. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3-voltam köszi a mínuszt


A szerelmi csalódàs arra jó , hogy sarkallja az embert èletmód vàltàsra, sokan hajlamosak ilyenkor elengedni magukat - saját magamon tudom, baromi nehéz , építkezni kell, nem pedig rombolni

2021. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Én, mikor azt hittem megismertem az igaz szerelmem 22 évesen, persze nem az lett. Előtte elkezdtem edzeni mert kicsit kövér voltam, és tudod, meg akartam változni miatta. De mikor kimondta, hogy nem szeretne tőlem semmit, nem esett jól, de nem kezdtem összezuhanni meg/vagy cigizni,inni,drogozni, hanem folytattam/folytatom az edzést a mai napig és fejlesztem magam.


Lényeg az hogy tanulj mindig belőle, pl én azt tanultam, hogy meg lehet változni ha van kiért, elkezdtem, igaz nem jött össze a dolog de nem adtam fel és folytatom, amíg el nem érem a számomra tökéletes testet. Mindig lesz más lány/fiú az életedben, van aki melletted marad mint szerető, és van aki elindít egy jó irányba, de ő nem lesz a tiéd. Én az utóbbit kaptam meg. De remélem az élet az elsővel is megáld majd egyszer, ha eljön az idő. :)

2021. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet változni ha van kiért??? Mindenki csakis SAJÁT MAGA miatt változzon. Ne más miatt...
2021. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltél vele ezzel a dologgal kapcsolatban, elmondtátok egymásnak az érzéseiteket?

Ha igen, akkor csak azt tudod, tenni, hogy valóban lekötöd valamivel magadat: sport, képzés, stb.

2021. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megírtam neki hogy szeretem, de nem válaszolt rá. Mikor találkoztunk barátként viselkedett velem.
2021. aug. 9. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!