Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha már az ivás sem segít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már az ivás sem segít elfelejteni, akkor mi segíthet?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon berúgtam egy nő miatt, akibe azt hiszem beleszerettem. Most együtt lehetnének, ha nem hazudok neki és nem teszem tönkre az egészet. Azt hittem ha iszok jobb lesz, de nem segített. Mi segít ilyenkor? Ami azt illeti, nagyon magam alatt vagyok.
2021. aug. 22. 13:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%
Próbálj beszélni vele mindenképp!!!
2021. aug. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Gondolom te nő vagy 11.

Te mit mondanál neki, vagy mit várnál mit mondjak?

2021. aug. 29. 06:38
 13/22 anonim ***** válasza:
Mit hazudtál neki?
2021. aug. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Azt hogy van feleségem és gyerekeim. Régebben volt hogy nagyon atvert egy csaj és azt hittem ő is csak szórakozik és röhög rajtam. Kiderült a hazugság és az is hogy tényleg érdekeltem. Nem tudtam elhinni hogy egy ilyen nőnek kellek.
2021. aug. 29. 09:24
 15/22 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj vele, mond el neki ezt amit itt leírtál és beszéld meg vele hogy mit érzel iránta. Ne hagyd elmenni a boldogságod. Sok sikert
2021. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%

Akkor beszélj vele, mond el neki ezt amit itt leírtál és beszéld meg vele hogy mit érzel iránta. Ne hagyd elmenni a boldogságod. Sok sikert"


Aha persze, utána meg szociopatának fogja nézni a nő miután kiderül ez a hazugság ,és szintén elhajtsa !!

2021. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban érdekled és kellesz neki, akkor megbocsát ezért neked és együtt lehettek. Beszélj vele erről mindenképpen és valld be neki hogy szerelmes vagy belé, csak féltél hogy ismét pofára ejtenek, de látod és tudod már hogy vele ez nem így van.
2021. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben vagyok. Írd le nekem privátban a sztorid és talán tudok segíteni.


Utolsó voltam

2021. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
18 te nő vagy? Félek hiába adnál tanácsot ha nem merek a szemébe nézni.
2021. aug. 29. 21:19
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nő vagyok. Írd le pontosan a történetet hogy jó tanácsot tudjunk adni. Miért nem mersz a szemébe nézni? Igenis meg kell tenned ahhoz, hogy el tudd mondani neki azt, hogy érzel iránta és miért hazudtál neki hogy családod van, hogy lássa rajtad hogy valóban kell neked, csak féltél a csalódástól, hogy nem kellesz neki. Ha tényleg érdekled, akkor megértéssel fogadja és értékelni fogja az őszinteséged.


Nálam is valami ilyesmi a történet, várom, hogy mikor vall színt az illető és megértéssel fogadnám, nem utasítanám el ezért. Ezért fontos hogy be merd vallani az érzéseid és tetteid neki. Ne hagyd elveszni a boldogságod. Én egyszer hagytam és azóta is bánom és remélem egyszer még kapok esélyt az élettől.


Bátorság!

2021. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!