Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha már az ivás sem segít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már az ivás sem segít elfelejteni, akkor mi segíthet?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon berúgtam egy nő miatt, akibe azt hiszem beleszerettem. Most együtt lehetnének, ha nem hazudok neki és nem teszem tönkre az egészet. Azt hittem ha iszok jobb lesz, de nem segített. Mi segít ilyenkor? Ami azt illeti, nagyon magam alatt vagyok.
2021. aug. 22. 13:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

" Nem tudtam elhinni hogy egy ilyen nőnek kellek."


Milyen nő? Ezt rossz értelemben írtad róla, vagy inkább jó értelemben? Ez nem jön le egyértelműen az írásodból.


Egyébként a legegyszerűbb megoldás, hogy elé állsz és színt vallasz neki az érzéseidről, hogy beleszerettél és bizonytalan voltál vele kapcsolatban, hogy nem kellesz neki és ezért adtad ki magad nősnek és apának, hogy kiderüljön ő mit érez irántad, mivel kell neked ő. Hidd el, ha tiszta vizet öntesz a pohárba, akkor együtt lehettek . Ahogy írod, tényleg érdekelted és kellettél neki, akkor meg fogja érteni , hogy miért tetted és megértéssel megbocsátással fogja kezelni az egészet.


Ne hagyd, hogy elmenjen a boldogságod ! Ha tényleg neked is kell a lány, (már pedig az jön le az írásodból, hogy szerelmes vagy és kell neked), akkor mindenképpen érdemes beszélni vele , tisztázni a helyzetet.

2021. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta valamit tenni kérdező?? Beszéltél vele? Mi lett azóta?
2021. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!