Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a kiszemelt férfinak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemelt férfinak már van gyereke mástól, ugyanúgy érdekelne még titeket ,össze jönnétek vele? Férfiak válasza is érdekel, ha a kiszemelt nőnek lenne már gyereke.

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 13:37
A kérdező szavazást indított:
Igen össze jönnék
Nem
31 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
ALAP, hogy kutyás és/vagy gyerekes nővel nem kezdünk, maximum, csak szexre!
2021. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem, gyerekes pasi nem kell.
2021. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Természetesen. Nekem is van gyerekem. De mielőtt gyerekem lett, akkor sem zavart volna.
2021. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
40 elmúltam, ilyenkor már nem csoda, ha valaki gyerekes, simán összejönnék. 20-25 éves koromban biztos nem.
2021. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem szeretem a gyerekeket, nem lenne jó sem nekem, sem a gyereknek, ha az apja velem jönne össze.
2021. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
27 vagyok, saját gyereket sem akarok, másét pláne. Ha negyven-ötven körül lennék és felnőtt vagy közel felnőtt gyerekekről lenne szó, akik lassan kirepülnek, beleférne.
2021. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy két vélemény van lepontozva: Alap, hogy nem és naná, hogy igen.
2021. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát mondjuk az ALAP, hogy kutyás nővel nem kezdünk...elég beteg. :O Mint valami beszűkült vénember. Nekünk szánhúzó keverékünk van és életem legjobb döntése volt, hogy befogadtuk. Nagyon jó közösséget ismertünk meg így, és még többet túrázunk, mozgunk. Lehet igényesen is tartani állatot. Csak gondolom az első bácsi válaszoló amerikai filmekben látott eddig "kutyás nőt", ahol el vannak túlozva a dolgok.
2021. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk nem értem, hogy a hármas válasz miért van lepontozva? :)
2021. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

8.-nak.


Én írtam, tapasztalatból, hogy sosem kezdek kutyás nővel többet. Volt 3 ilyen csajom, és köszi, de SOHA TÖBBET A BÜDÖS ÉLETBEN!!!


- Rühellem, amikor rám ugrál, sárosan.

- Rühellem a szőrt a lakásban, pláne az öltönyeimen.

- Rühellem a xart az udvaron.

- Rühellem, hogy a kutya az első, és nem én.

- Rühellem, a hajnal kettőkor, télen, az a dumát, hogy "Ébredj, le kell vinni Fifikét ganajolni!".

És akkor a kocsiban, az ülésen fuvarozást, okádással egybekötve ne is említsem!!!

2021. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!