Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a kiszemelt férfinak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemelt férfinak már van gyereke mástól, ugyanúgy érdekelne még titeket ,össze jönnétek vele? Férfiak válasza is érdekel, ha a kiszemelt nőnek lenne már gyereke.

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 13:37
1 2
 11/13 moozygoo ***** válasza:
Igy 27 évesen még nem, később esetleg igen
2021. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%

32 éves vagyok, most már abban a korosztályban, ahol nagyobb eséllyel futok bele olyanba, hogy korban hozzám illő férfinek van már gyereke, így nem vetném el azt, hogy összejöjjek vele, de annak örülnék a legjobban, ha olyannal jöhetnék össze, akinek nincs. Alapvetően nem vagyok egy gyerekekkel nagyon jól bánó, bratyizó típus... de nem is attól félek leginkább, hanem attól, hogy milyen ex jár a gyerek mellé, és mennyire nagy az esélye annak, hogy:

- "a gyerek egy csomagban érkezik velem, ezért szeretned kell, törődnöd kell vele, ki kell nyalnod a popóját, de nem nevelheted és nem szólhatsz rá egy jó szót sem, mert nem vagy az anyja"

- az exe a gyerekkel zsarolva dróton rángassa ("ja, hogy már 5 hónapja lefoglaltátok az évfordulós wellnesshétvégét, és nem adják vissza a pénzt, ha nem mentek el rá, és én ezt már azóta tudom? Lesz...m, Jucika elhívott kempingezni, és nincs, aki vigyázzon a gyerekre, szopaaaacs")

- a gyerek akármilyen undorító módon viselkedhet velem, de apuka nem hajlandó megnevelni, mert "akkor már nem fog annyira szeretni"

- a gyerek kihisztizi a legújabb iPhone-t meg Xboxot karácsonyra, nekem meg jut a Tescóban leértékelt 200 Ft-os cipőtalpízű étbevonós "bonbon", és ha nem tetszik, akkor felszínes anyagias p...a vagyok (de közben meg külön költsek én is több ezer Ft-okat a gyerek ajándékára)

2021. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Teljesen igazad van
2021. aug. 26. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!