Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek van egy személy aki belsőleg nagyon tetszik , külsőleg viszont taszit?

Figyelt kérdés
Nagyon jó ember kedves, intelligens, szeret, jó fej , humoros oda vagyok a belső tulajdonságaiért, viszont, ha vele vagyok még a csók is taszít, viszont ha nem beszélünk akkor hiányzik , netes ismerkedés.

2021. aug. 23. 17:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
mi taszít benne, változtatható?
2021. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
csóknál pontosan mi taszító?
2021. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a vonzalom másik fele hiányzik - a testi

Mèrlegelned kellene magadban, hogy pontosan mit érzel: szerelem, szeretet.


Bár saját magamból kiindulva ha szerettem valakit akkor felülírt nálam minden szabályt , semmilyen testi kontaktus nem jelentett akadàlyt, de az én voltam

2021. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én belementem egy ilyen kapcsolatba, de nem sokáig bírtam. Jól összetörtem szegénynek a szívét. A szexualitás nem jótékonysági bazár, hiába tervezed el, hogy éltek boldogan és szerelemben, mint a Szépség és a Szörnyeteg, ha nem fog működni a szex. Ettől ő is csak szenvedni fog, a rendes ember, akinek jót akarsz, de csak lekötöd az érzéseit, aztán dobni fogod és boldog se voltál egy percig se.
2021. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

This is the beginning of a beautiful friendship....

Vagyis csak lehetett volna, ha nem léptek tovább, innen már nem igazán lehet visszalépni. Egy jó párkapcsolathoz minimum két dolog kell: a belső összhang és a szexuális vonzalom. Ha az első hiányzik, abból szexkapcsolat lehet csak, ha a második hiányzik, akkor abból barátság. Erőltetni viszont egyiket sem lehet.

Olyan van, hogy valaki egy ideig semleges, utána elkezdünk hozzá vonzódni, de taszításból nem igazán szokott vonzalom kialakulni...

2021. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka a kettő együtt, így választanod kell majd. Ez a verzió érthetően nem működik, akkor vagy a másik végletet fogod választani, vagy az arany középutat amikor mindkettő "közepes". Ez utolsóból jönnek létre a "jó" kapcsolatok, mert utólag kiszíneződnek az emlékek.
2021. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!