Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik oldalon állsz kézen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik oldalon állsz kézen fogva sétálás közben?

Figyelt kérdés

Mi az etikett? Már ha van :)

A férfi jobb kezét fogja meg a nő és úgy sétálnak?

Vagy kinek mi a kedvezőbb?

Ha végigmegyek egy forgalmas utcán rengeteg párt látni,akik kézen fogva sétálnak.De egyáltalán nem egyforma módon :)



2021. aug. 23. 18:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A régit etikett szerint mindig a férfinek kellett az út felőli oldalon lennie, hogy védje a nőt.
2021. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én hallottam olyat is hogy a férfi jobb oldalán, csak mert általában az az erősebb, védelmező kéz. Vagy régen a kardot is a jobb kézzel rántották elő:)
2021. aug. 23. 18:47
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

A páromnak mindegy, ezért úgy megyünk, ahogy nekem kényelmes (én vagyok a nő), ami a párom bal oldala. Ennek valószínűleg az az oka, hogy évekig jártam egy vak sráccal, akit séta közben én vezettem, amit nyilván az ügyesebbik, vagyis a jobb karommal és kezemmel

tudtam kivitelezni. Ez annyira berögződött, hogy az utána lévő exemmel is így sétáltam 4 évig, mert őt sem érdekelte különösebben.

2021. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az út felöli oldalon megy a férfi. Sétálóutcákon jobb oldalon van általában a nő, de ez nagyban függ attól, hogy melyik vállán szereti hordani a táskát.
2021. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Noren1989 ***** válasza:
46%
Én tartom azt a szokàst, h a jobbomon csak az a nő lehet,akit tisztelek. A balomon max az alkalmiak lehetnek...
2021. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a jobb oldalon. Akár járda szélr, akár nem. A másik oldalon nem szeretek menni.


N

2021. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bal oldali arcomon van egy anyajegy, míg a jobb oldali arcom tükörsima, így nőként én a férfi bal oldalán szeretek menni, de egyébként a jobb oldalon az etikus.
2021. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Jobb oldalon kizárólag. Nem kézen fogva sétálás esetén is. Aki nem enged a jobbjára, az tehet egy szívességet... ld. 5-ös válasz. :)
2021. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

Mikor hogy sikerül, nem tartok ilyen szokásokat. Mikor a barátomnak egyszer megemlítettem, hogy egyesek szerint csak a qrvák mennek a férfi jobb/bal (fogalmam nincs, hogy melyik) oldalán, akkor nem értette, hogy miről beszélek.

Számomra ennek semmi jelentősége, maximum annyi, hogy akit érdekel a dolog, az tud pletykálni, hogy képzeld, Jutkát még annyira sem tiszteli Karcsi, hogy a jobb/bal oldalán sétáljon.

2021. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek kézenfogva sétálni,ezért hol a jobb hol a bal oldalán megyek.
2021. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!