Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szégyen nálunk,ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyen nálunk,ha egy sportos férfinak nagyon kövér kedvese van?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva hülyének nézik azt a férfit,akinek rendkívül elhízott párja van. Én már rengeteg sértő megjegyzést kaptam,amiért a hatalmas méretű nőket szeretem. Valószínű sok férfi emiatt nem vállalja nyíltan a kövér nők iránti vonzódását.

2021. aug. 28. 18:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
mert a kövérség = lustaság és igénytelenség + ronda is az elhízott test.
2021. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon ritka lehet ez a kombó.

Azért is edz valaki, hogy elkerülje ezt az állapotot , ha saját magàt nem bírná így akkor a màsikat?


Egészségesen érkezik , közben meg làtja , hogy a párja eszi a szemetet.


Àhh , ez nagyon extrém lehet, ha létezik ilyen

2021. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Mert perverz, aberrált benyomást kelt.
2021. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Értem amit írsz.Én valóban sportolok,mozgok,de nőben csak a kifejezetten kövérek tetszenek.Egy izmos nő abszolút nem vonz,mert férfias számomra.
2021. aug. 28. 18:32
 5/24 anonim ***** válasza:
43%
Kérdető,remélem megtaláltad a kövér nőt akit keresel! A kövér nő lomhább,lassúbb,igénytelenebb,kevésbé csinos,egészségrombolóbb a köztudatban. Fura amit írok,de volt egy ilyen kolléganőm,állandóan evett,és azon járt a gondolata még mit kellene...engem pl ez is zavart.
2021. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

3-as: miért perverz az,ha egy férfinak a nagyon kövér nők tetszenek?

Akinek a soványak? Vagy izmosak? Egyszerűen ízlés dolga,csak nálunk a kövér nők többnyire közutálatnak vannak kitéve.

2021. aug. 28. 18:35
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Na azért nem csak tök izmos meg extrém kövér nő létezik. Egészséges, pl vékony derék de telt alul felül, homokóra is szép, amiről te írsz nem egészséges típus. Logó has, kar a tobbsegnek nem tetszik, ez teljesen érthető.
2021. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én se értem, hogy mások párkapcsolata miért zavar másokat. Nem vagyok kövér, sőt kifejezetten sportos lány vagyok, de teljesen hidegen hagy, hogy ki kivel van együtt. Az pedig, hogy mi mennyire egészségtelen vagy ki milyen lusta szintén nem az én problémám. Mindenki azzal legyen akivel boldog.
2021. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom a kérdező nem a nőiesen telt nőkre gondolt , hanem a hàjas kategóriàra.


Senkinek semmi köze hozzá persze, idős fiatal , fiatal idős , hetero vagy nem , csak fura , ha már egy ilyen jön szembe .


Ellentmondàsos, edz a kulsejèèrt , az egèszsègèrt , libidora szinten hatással van a súly , de szerintem a szexuális vonzalmon kívül , nem látok benne racionális magyaràzatot.


Közös program sport / vagy a másik oldalról a cukràszda kifosztàsa is kiesik.

2021. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Érdekes, hogy a csinos lány, dagadt pasi nem aberráció meg perverz.
2021. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!