Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit tennétek, ha a nőről akibe szerelmesek lennétek utólag kiderülne, hogy biszexuális?

Figyelt kérdés
Bennem egy világ omlott össze. Bármennyire szeretem, nekem ez nem fér bele. Viszont nem tudom egyenlőre nem szeretni sem.

2021. szept. 3. 13:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
En szakítottam. Valszeg most le leszek pontozva..
2021. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%

Ugyanígy jàrtam. Szerettem továbbra is de nem tudtam lefeküdni vele. Nem volt màr a szememben nő.


Elég vizuàlis típus vagyok, és hatàrozott elkèpzelésem van arról hogy milyen egy nő. Innentől ő kiesett ebböl a képből.


Szakítás lett belöle 1 hónap alatt.

2021. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%
eszedbe fog jutni, hogy nyalogatta más nők vagináját .. sosem fogod őt már nőnek tartani.. persze vannak férfiak akik buknak a leszbikusokra.
2021. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
40%
Le leszek pontozva, de nálam ez nem fér bele. De én ezt a kapcsolatok elején is szoktam mondani, hogy ha ilyen hajlamok vannak akkor nem egymást keressük.
2021. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem tennék semmit, mert nem zavarna. F
2021. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
25%
Nekem mindig az jutna eszembe ahogy egy másik nővel egymás vagináját nyalogatják, ujjazzák, netán egymás melleit kényeztetik. Libidógyilkos.
2021. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
24%
Párom exéről derult ki ilyen. Azt mondta, onnanstol csak d.gta a párját. Kiábrándult a komoly kapcsolatbol vele. Onnanstol csak szexbáb volt neki nem több.
2021. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

Nő vagyok, exemről utólag derült ki hogy biszex (utólag már elég nyilvánvaló volt), meg utánam egy pasija volt. Nem érdekelt különösebben.


A párom meg már a második találkozásunkkor (nem is randi volt, csak összefutottunk, egy gimibe jártunk) elmondta hogy szeret, és hogy biszex - ha ez probléma lenne nekem, akkor jobb ha előre tudok róla.


6 éve vagyunk legjobb barátok, és 3 éve vagyunk kapcsolatban :) Jelenleg együtt élünk.

2021. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%
Istenem... Ez a kérdés már kint van a másik verzióval.
2021. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szexik a biszex lányok, úgyhogy nem zavarna. A lényeg, hogy hűséges-e ahhoz, akivel van, ha velem, akkor hozzám.
2021. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!