Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kb. mennyi idő után vállalnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. mennyi idő után vállalnátok gyereket valakivel? Mennyi idő a minimum?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez sok mindentől függ, és teljesen más pl. egy távkapcsolatban, mint egy "normálban", ahol akár együtt is élnek a felek, illetve az életkoron is múlik meg anyagi tényezőkön, de tegyük fel, hogy nem távkapcsolatról, és egy húszas évei végén járó párról van szó átlagos anyagi körülményekkel.
2021. szept. 5. 13:08
1 2
 11/15 moozygoo ***** válasza:
66%

Régebben a következő folyamatot álmodtam meg:

-Járok a kiszemelttel x ideig, mondjuk egy év kb hogy lássuk ez egy komoly kapcsolat

-összeköltözünk, és egymás mellett lakunk kb 1 év, mert együtt élni nap mint nap teljesen más, mint hetente néhány napot együtt tölteni, aztán hazamenni pár napot

-ha ezek után látnám hogy még mindig minden ok, utána kérném meg a kezét, aztán megint egy kicsit várni, mert házasság után szoktak változások lenni

-kb 1-1.5 év házasság után kezdenék a baba programba


De ez még a huszas éveim elején volt így.

Most 27 éves vagyok, és szingli.

Ha belegondolok hogy mondjuk jövőre mikor 28 leszek akkor jövök össze valakivel szerencsés esetben, és végigvárom ezt a sok éves összecsiszolódós, biztos jók-vagyunk-e együtt folyamatot, addigra már leszek vagy 35-6.


Én azt már valahogy nem tudom elképzelni, hogy olyan idősen kezdjek bele első babába, úgyhogy erről már le is mondtam.

2021. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8%
1-2 év plusz persze egyutt élésrol tapasztalattal
2021. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%

#11

25+ évesen azért már sokkal tudatosabban választ párt az ember, mint 20 éves fejjel. Éppen ezért szerintem ilyen korban már nem kell 5 évet együtt lenni a gyerekvállaláshoz. Szerintem 2 év alatt is simán látja az ember, hogy kompatibilisek-e hozzá.

2021. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%

Utolsóval egyetértek. Volt 8 éves kapcsolatom is, de most 2 év után teljesen biztos vagyok a kapcsolatomban, simán mernék gyereket vállalni.

De azzal egyet értek, hogy a nő magának szül, csak akkor fognék bele, ha egyedül is menne.

2021. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nem akarok gyereket, de 5 év együttélés és 3 év házasság alá nem adnám
2022. szept. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!