Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Frissdiplomások! Minimum...

Frissdiplomások! Minimum mekkora fizetésért vállalnátok el egy munkát?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le hol laktok és mi a végzettségetek!

2014. szept. 15. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Egy frissdiplomásnak is legalul kell kezdenie, és szépen indulni felfele. Különben nem érti a valódi munka lényegét.
2014. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Ezzel mondjuk nem feltétlen értek egyet - egy frissdiplomás szoftvermérnöknek nem kell adatrögzítőként kezdenie...


Én 300 bruttóért kezdtem anno frissdiplomásként.

2014. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy szoftvermérnök megtanult mindent az elejétől.

Egy kereskedelmi menedzser pedig nem fog odaállni polcot feltölteni, pedig anélkül nem fogja tudni átlátni a szakmáját - erről beszéltem.

2014. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor okleveles közgazdászként elválaljak egy melót bruttó 127E-ért?
2014. szept. 15. 14:45
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja és határozott idejű szerződéssel 1 évre.
2014. szept. 15. 14:46
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Közgazdászokkal Dunát lehet rekeszteni. Hacsak nincs egy konkrét állásajánlatod, akkor szerintem vállald el.
2014. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Simán vállald el. Én nem vagyok diplomás, informatikus vagyok, 2 hónapig árufeltöltöttem minimálbérért, azután 1 évig 80ezerért dolgoztam call-centerben. Aztán elhelyezkedtem a szakmámban, ugyanúgy 80ezerért. Ebben dolgoztam 1,5 évig, aztán a 80-ból 100 lett, új hely megint, és már 180. Szóval diplomásként mégkönnyebb dolgod lesz... Nem fogsz 2-3 évig szarér húgyért dolgozni mint pl. én, hanem jó eséllyel 1 év után már normálisabb fizud lehet, normálisabb helyen.
2014. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

"kereskedelmi menedzser pedig nem fog odaállni polcot feltölteni"


Pont beletrafáltál, mert így kezdtem egy multinál. A beillesztési program része volt, hogy 3 hónapig gyakorlatilag mint árufeltöltő funkcionáltam, csak ez idő alatt körbejártam minden területet.

Majd 3 hónapig részlegvezető pozícióban dolgoztam, ami annyiban különbözött az árufeltöltőtől, hogy az árufeltöltés mellett egy hegynyi dokumentálnivaló, rendelés és egyéb katyvaszt zúztak még a nyakamba.


Ettől függetlenül sem az árufeltöltői, sem a részletvezetői munkát nem fogadtam volna el. Azt, hogy ez része egy beillesztési programnak viszont gond nélkül elfogadtam.

2014. szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Nyelvszakos bölcsészként 250 bruttó volt a minimum, amiért elvállaltam volna valamilyen munkát, szerencsére ennél többért találtam. Budapest természetesen, vidéken maximum debreceni, pécsi, fehérvári SSC-kben lett volna bármiféle esélyem emberi fizetésért dolgozni.
2014. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Okleveles közgazdászként bruttó 127k?! 1 éves szerződéssel? OMG... Én biztosan nem vállalnám el. Ennél tuti találsz jobb munkát is!
2014. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!