Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális az, ha azok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha azok az emberek vonzanak akik tulajdonság, belső érték alapján jóval jobbak nálam?

Figyelt kérdés

Rühellem magam a rossz tulajdonságaim miatt, nem is a meglétük a baj, inkább hogy mekkora méreteket tudnak ölteni sokszor. És hiába vagyok tudatában hogy helytelenül viselkedem, megannyiszor nem tudom magam megfékezni, hogy ne váljak nyerssé és bántóan szarkasztikussá.

Mindennek ellenére eddig valahogy csak olyanokkal létesítettem kapcsolatot akik jóval jobbak, szelídebbek, együttérzőbbek nálam. A jelenlegi barátnőm is egy ilyen csodálatra méltó ember akiért nagyon teperek minden nap, próbálok úrrá lenni a saját rossz berögződéseimen.

Mindig elgondolkozok, hogyan lehetséges ez a "vonzódásbeli csavar"? Az "ellentétek vonzzák egymást" esete volnék? Járt valaki már hasonló cipőben és rájött esetleg az okára?


2021. szept. 7. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ellentéted, a jó benned is megvan, ővele könnyebb és jobb jónak lenned.
2021. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Részben igen, mert olyanná szeretnél változn, fejlődni akarsz.
2021. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
rossz ,mert leszívod más pozitív energiáit és abból táplálkozol , közben te nem fejlődsz és maradsz azon a kis szinten ..
2021. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan normalis. Altalaban nem a rossz tulajdonsagai alapjan kezdunk el vonzodni a masikhoz, akkor sem, ha bennunk is megvannak azok a tulajdonsagok...
2021. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Változni akarsz. Én ezt látom leginkább.

A sors tudja mit csinál. A spirituális fejlődésedhez ilyen emberek kellenek. Valakit elrabolnak gyerekként és 20 év szexrabszolgaság után eladják egy cégnek, ami abból gazdag, hogy videókat rak fel hosszú kínzásos gyilkolásokról. Neked meg ez jut. Mindenkinek más kell.

2021. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kérdező:tartasd meg barátnődet.kinek mi jön be változo
2021. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!