Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves, igényes, tanult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves, igényes, tanult nőként hol van esélyem normális, hasonló tulajdonságú férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Meg nem találtam olyan férfit életem során akivel tényleg lehetett volna valamit összehozni. El vagyok keseredve. Nem vagyok csúnya, se alpári stílusú, nem öltözködöm és viselkedem úgy, hogy az taszító legyen. Nem

Bulizom, mert nem az én világom.

A kérdésem főként arra vonatkozik, hogy mit kellene változtatnom, esetleg fejleszteni, hogy a hozzam hasonló férfiak észrevegyenek. Előre is köszönöm !



2017. aug. 10. 10:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%

20 évesen "tanult nő" :D


Van egy érettségid, vagy egy szakmád. A fenekeden ott a tojáshéj, de te már férfit akarsz. :D


Nőj fel előbb, majd utána siránkozz! :D :D :D

2017. aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy a tanult mit jelent esetedben, 20 évesen nem jellemző a diploma.


Ha most jársz valamilyen suliba, ismerkedj ott.


21/L

2017. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Végzős egyetemi hallgató vagyok, több nyelvet is beszélek, és már több éve dolgozom abban ami érdekel. Emellett saját vállalkozásomat tervezem jelenleg. Valamint nem szeretnék megállni egy diplománál. Én egy komoly kérdést írtam ki, annak reményében, hogy értelmes, segíteni tudó és akaró emberek válaszait olvassam és hasznosítsam. Tudom nem a legjobb hellyel, de egy próbát megér, hátha valaki ír valamit, amin elsiklottam a gondolataimban.
2017. aug. 10. 10:42
 4/27 A kérdező kommentje:
"Hely
2017. aug. 10. 10:43
 5/27 anonim ***** válasza:
70%

Attól, hogy nincs papírja, még lehet tanult...vannak olyan diplomások, akik 2-esekkel bukdácsolták végig a szakot, csak, hogy legyen diplomájuk, de mondjuk azon kívül egy könyvet nem vettek a kezükbe önszántukból, akkor ők tanult emberek?


Szerintem érdemes lenne eljárnod bulizni, mert azon kívül máshol nehéz ismerkedni...én például tinderen szoktam, téves feltevés, hogy ott csak szexre megy mindenki :)

21L

2017. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
11%

Vannak kevésbé bulizós összejövetelek is.

Ha értelmesebb férfiakat keresel érdemes az egyetemeket körülnézni, már ha korban hozzád passzolt keresel.

Valami nehezebb szak körül nézegess, elsősorban a műszaki beállítottságúaknál érdemes nézelődni.

Sok sikert.

2017. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%

Biztos hogy eszrevesznek a hozzad hasonlo ferfiak, de ok nem fogjak rad csorgatni a nyalukat az utcan, igy sokkal nehezebb neked is eszrevenni ha tetszel valakinek.


Lehet hogy nem viselkedsz ugy hogy taszito legyen, de ha el vagy keseredve az meglatszik rajtad.


Szerintem nem kell semmit fejlesztened csak bartkozz ossze tobb emberrel, amig nem ismersz meg olyat aki jo lenne es kezdemenyezz nala. A celcsoport akit keresel ritka mint a feher hollo.

2017. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
45%
Komoly kérdésre komoly válasz
2017. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%
Mivel még egyetemre jársz, ott a legegyszerűbb ismerkedned. Légy kedves, mosolygós. Figyelj oda a külsődre, öltözz csinosan, nőiesen. 20 éves vagy, nem késtél még le semmiről.
2017. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
20%

Sznob találkozón.

Gondolom neked csak az számít férfinak, aki legalább olyan gazdag, mint te, lehet vele családot alapítani, van háza, autója, szintén több nyelven beszél, több diplomája van...satöbbi, A személyiségetek egyezése pedig nem szempont.

Beszélgettem már egyetemista lányokkal. Ugyanolyan emberek mint bárki más. A legtöbben unalmasak, nem lehet velük beszélni semmiről, nincs önismeretük, tapasztalatlanok, tinilányosak még. Nem igazán hívnám őket nőnek.

2017. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!